Armoury Crate GPU modu olarak hangisi seçilmeli?

SHABBAROS

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar cihazım da MUX yok fakat böyle bir ayar buldum. Buradaki seçeneklerden hangisini seçersem oyunlar da performans alabilirim sizce?

1661513099841.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazana göre en sağdakini seçmelisiniz. Şarj kablosu da bağlı olsun diye belirtiyor özellikle.

Yalnız bana tıraş gibi geldi. Sağdakinin açıklaması tam görünmüyor ama görebildiğim kadarıyla zaten Optimus'u anlatıyor, en soldakiyle de şarj meselesi dışında aynı görünüyor. Açıklamaların devamını okuyabiliyor musunuz?

Yazana göre en sağdakini seçmelisiniz. Şarj kablosu da bağlı olsun diye belirtiyor özellikle.

Yalnız bana tıraş gibi geldi. Sağdakinin açıklaması tam görünmüyor ama görebildiğim kadarıyla zaten Optimus'u anlatıyor, en soldakiyle de şarj meselesi dışında aynı görünüyor. Açıklamaların devamını okuyabiliyor musunuz?

Bende de var seçince performans artıyor kanka.

Hayır ya devamı ne yaparsam yapayı gözükmedi zaten program çok hatalı:(. Ayrıca fps de en ufak artış olmadı.

Hayır ya devamı ne yaparsam yapayı gözükmedi zaten program çok hatalı:(. Ayrıca fps de en ufak artış olmadı.
Hocam uygulamanın mantığı şu;
Standart modda ekran kartı her zaman aktif bir şekilde kalıyor. Sarjda kullanımda pil ömrü düşüyor.
Eco modda ekran kartını tamamen kapatıyor ve pil ömrü kayda değer seviyede yükseliyor.
Optimize mod ise ikisi arasında otomatik geçiş yapmasını sağlıyor.
Yani bu sayfadaki ayarlar pildeyken etkisi oluyor.

Eğer performans artışı istiyorsan Performans ve Turbo modda kullan. Silent modunda kullanırsan oldukça düşüyor performans.

Geri
Yukarı