Armoury Crate nedir?

ferda ceylan

Hectopat
Daha fazla  
Ne işe yaradığını pek bilmiyorum. Bu değerler neyin değerleri ayrıca ne işe yarıyor?

1703084079375.png

Asus'un kendi yazılımıdır. Bilgisayardaki fan hızlarını, RGB aydınlatma renklerini vb. ayarlayabildiğiniz ve hatta hız aşırtma yapabildiğiniz bir yazılım. RGB aydınlatma ve sürücü güncelleme harici diğer fonksiyonları çok kullanmıyorum.

ASUS kadar iyi ürün yapan, bir o kadar da güzel kaliteli bir markanın en berbat en sorunlu yazılımıdır. Her seferinde güncelleme yaparken çökmeler mi dersin, Aura Sync kullanabilmek için zorla güncelleme yaptırıp da güncellerken servis hatası vermesi sonrası kasadaki RGB ışıkların da gitmesi mi dersin, kurmak için 50 kere yükle kaldır yapması mı dersin. Kısacası dünyanın en sorunlu yazılımı olabilir. Ayrıca @ElenixAntom hocama katılıyorum. Güncellemeler haricinde kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ki güncelleme yaparken de dediğim gibi çok kez çökme güncelleme sorunlarıyla karşılaşılabiliyor. ASUS yazılım işini beceremiyor, daha doğrusu pek üstüne düşmüyorlar.

ASUS kadar iyi ürün yapan, bir o kadar da güzel kaliteli bir markanın en berbat en sorunlu yazılımıdır. Her seferinde güncelleme yaparken çökmeler mi dersin, Aura Sync kullanabilmek için zorla güncelleme yaptırıp da güncellerken servis hatası vermesi sonrası kasadaki RGB ışıkların da gitmesi mi dersin, kurmak için 50 kere yükle kaldır yapması mı dersin. Kısacası dünyanın en sorunlu yazılımı olabilir. Ayrıca @ElenixAntom hocama katılıyorum. Güncellemeler haricinde kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ki güncelleme yaparken de dediğim gibi çok kez çökme güncelleme sorunlarıyla karşılaşılabiliyor. ASUS yazılım işini beceremiyor, daha doğrusu pek üstüne düşmüyorlar.
Hocam şu cpu power sorunu cozumu varmi?

Hocam şu CPU Power sorunu çözümü var mı?

Dier sicaklik falanda yanlış DDR5 sistem oldugundanmi kaynakli anlamis değilim.

Bu yazılımdan RGB aydınlatması dışında hiç bir ayarı kullanmayın. Eğer sıkıntı olduğunu düşünüyor ve düzeltemiyorsanız fabrika ayarlarına döndürün ve bir daha da yazılımı açmayın. Hız aşırtma gibi şeyler için msi afterburner kullanın.

Hocam şu CPU Power sorunu çözümü var mı?

Dier sicaklik falanda yanlış DDR5 sistem oldugundanmi kaynakli anlamis değilim.

Programda her şey sorunlu, bende de DDR5 sistem var ama hiç o CPU Power vs kısmına dikkat etmedim. Bilgisayara geçtiğimde bir kontrol eder size yanıt veririm hocam.

Geri
Yukarı