Arpelia'dan bilgisayar masası alınır mı?

Alınır bende şuan bu masa var ve çok iyi. 160 baya büyük ama 140 alsam da olurmuş.
Hocam peki sallantı yapıyor mu bu 160lık model ? Bilgisayar kullanıyorken sallantı yapmasından hiç hoşlanmam diğer 140lık modelin ayakları dikdörtgen ama onun da boyutlari istediğim gibi değil.

Ben kendi sitelerinden aldım gayet memnun kaldım. Bizimki masayı sallarsan biraz salllanıyor.
Sallanmamasını istiyorsan bunu al;

O modeli almayı ben de düşündüm ancak boyutları biraz küçük geldi sizin kullandığınız 160lık ne kadar sallantı yapıyor örneğin klavye de yazı yazarken sallanıyor mu ?

Ayakları ikeadan alıp üstü mdf masa yaptırsan uzun ümürlü olsa?
Olabilir hocam ikea dan uygun fiyatlı önerdiğiniz dikdörtgen ayak var mı ? Bir de marangozlar bu ayaklara uygun ne kadar iyi yapıyorlar bu konuda çok cahilim maalesef yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam peki sallantı yapıyor mu bu 160lık model ? Bilgisayar kullanıyorken sallantı yapmasından hiç hoşlanmam diğer 140lık modelin ayakları dikdörtgen ama onun da boyutlari istediğim gibi değil.

O modeli almayı ben de düşündüm ancak boyutları biraz küçük geldi sizin kullandığınız 160lık ne kadar sallantı yapıyor örneğin klavye de yazı yazarken sallanıyor mu ?

Olabilir hocam ikea dan uygun fiyatlı önerdiğiniz dikdörtgen ayak var mı ? Bir de marangozlar bu ayaklara uygun ne kadar iyi yapıyorlar bu konuda çok cahilim maalesef yardımcı olursanız sevinirim.
Klavyede yazı yazarken sallanmaz o kadar değil, benim ki 140 lık Kasa var monitör var 5.1 hoparlörler var dolu elinle masayı sallayınca sallanıyor. (ön kısımda yeterli boşluk kalıyor) Ön ayakları halı arka ayakları tahta üzerinde duruyor onunda etkisi vardır. Düz olsa da sallayınca sallanır. Küçük darbelerden ötürü sallanmaz.

Altında böyle ayarlanabilir masa ayağı var hiç sallanmıyor arkadaşlar.
Ayrıca yedek ayak gönderiyorlar içinden 2 tane daha cıkıyor.

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 17
  • 13.jpg
    13.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 19
Altında böyle ayarlanabilir masa ayağı var hiç sallanmıyor arkadaşlar.
Ayrıca yedek ayak gönderiyorlar içinden 2 tane daha cıkıyor.
Hocam konuya katkınız için teşekkürler ancak 60 cm derinlik bana yeterli değil maalesef sanırım kendi paylaştığım linkteki 160x80lik masayı alacağım gibi duruyor.

Hocam konuya katkınız için teşekkürler ancak 60 cm derinlik bana yeterli değil maalesef sanırım kendi paylaştığım linkteki 160x80'lik masayı alacağım gibi duruyor.

Masanın önüne klavye haricinde dijtal piyano falan gibi ekstra bileşenler koyacaksanız yeterli olmayacaktır. Onun haricinde monitörler çok daraltır dersenizde duvara sabitlenen monitör aparatlarını tavsiye ederim yakında bende almayı düşünüyorum ama alan bana dar geldiği için değil alan yeterli sadece monitörü biraz göz seviyeme getirmek istiyorum daha önce monitör yükseltici raf kullandım ama direkt duvarda olduğunda işlevi daha iyi oluyor.

Ben yakınımda ofis mobilyaları üreten bir yer buldum ve az önce sorduğumda aynısını 5000 liraya yapacağını belirtti. İstanbul'da oturuyorsan sarı sitede Masko Office var oraya da bakabilirsin.

Eki Görüntüle 2194470
Maalesef İstanbul'da oturmuyorum ancak tavsiyeniz için teşekkürler başka birisinin işine yarayacaktır.
Masanın önüne klavye haricinde dijtal piyano falan gibi ekstra bileşenler koyacaksanız yeterli olmayacaktır. Onun haricinde monitörler çok daraltır dersenizde duvara sabitlenen monitör aparatlarını tavsiye ederim yakında bende almayı düşünüyorum ama alan bana dar geldiği için değil alan yeterli sadece monitörü biraz göz seviyeme getirmek istiyorum daha önce monitör yükseltici raf kullandım ama direkt duvarda olduğunda işlevi daha iyi oluyor.
Hocam doğruyu söylemek gerekirse şu monitörü alıp laptop'uma bağlayacağım ve bu monitörün arkası baya kalın bir de ekstra olarak klavyem var ben monitörü yakında tutmayı sevmeyen birisi olduğum için 60-70 cm derinlik yetmez diye düşunüyorum o yüzden 80 cmlik versiyonu almayı planlıyorum, şuanlıkta başka aparat almayı düşünmüyorum bütçem yok ancak tek korkum masa sallanır mı sallanırsa ne kadar sallanır bunu araştırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı