Kitap Arsene Lüpen Ciltli Kitapları İndirimde!

Aras the Great

Hectopat
İndirim bir süredir var. BKM kitap biraz sorunlu çalıştığı için öncelikle kendi siparşimin elime geçmesini bekledim. Sorunsuz şekilde ulaştı elime 31 Ekim akşama doğru verdiğim sipariş 2 Kasımda kargoya verildi ve bugün elime ulaştı sorunsuz şekilde halloldu. Kitaplara gelirsek Lupin serisini izleyenler aşinadır bu kitaplara. Oyuk İğne ve Herlock Sholmes kitapları oldukça uygun fiyat da kaçırmayın. Serinin bellirli bir okuma sırası yok aslında ama bunlar 2. ve 3. kitaplar olarak geçiyor ben yinede ilk kitabın linkini koyucam diğerleri kadar ucuz değil ama yinede diğer sitelere göre ucuz mümkünse onu da alın.
Bu dönemde bu fiyatlara Ciltli kitap bulmak çok zor, diğer sitelerde aynı kitabın ciltsiz halleri daha daha payalıya satılıyorken ciltli hali için bu fiyat resmen bedava.

Arsen Lüpen: Herlock Sholmes`e Karşı Ciltli 27,50TL: Arsen Lüpen: Herlock Sholmes'e Karşı Ciltli Polisiye Romanlar Maurice Leblanc Kitabı Fiyatı - Bkmkitap
Kitabın yorumları: Arsen Lüpen - Herlock Sholmes'e Karşı - Maurice Leblanc, Esra Gül Coşkun (Çevirmen) - 1000Kitap
Arsène Lupin versus Herlock Sholmes (Arsène Lupin, #2)

1699105497611.png

Arsen Lüpen: Oyuk İğne Ciltli 27,50TL: Arsen Lüpen: Oyuk İğne Ciltli Polisiye Romanlar Maurice Leblanc Kitabı Fiyatı - Bkmkitap
Kitabın yorumları: Arsen Lüpen - Oyuk İğne - Maurice Leblanc - 1000Kitap
The Hollow Needle: Further Adventures of Arsène Lupin

1699105465191.png

İsteyenler için yine indirimli ama diğerleri kadar ucuz olmayan ilk kitap.

Arsen Lüpen: Kibar Hırsız 112,50TL: Arsen Lüpen: Kibar Hırsız Ciltli Polisiye Romanlar Maurice Leblanc Kitabı Fiyatı - Bkmkitap
Kitabın yorumları: Arsen Lüpen - Kibar Hırsız - Maurice Leblanc - 1000Kitap
Arsène Lupin, Gentleman-Thief (Arsène Lupin, #1)

1699105527672.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuk İğne'yi aldığımı biliyorsunuz hocam. Sanırım diğer ikisinin de ciltli halini alıp, kalan kitaplara geçeceğim.
Sizi etiketlemeyi unutmuşum hocam. Benim elimede sağ salim geçti. Kibar hırsızı ben almadı belki farklı bir yerden alabilirim daha ucuza denk gelebilir gibi.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Geri
Yukarı