Artisan Zero mouse pad alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izleyip kararını vermelisin bu kadar fazla bütçen varken Wraith'ten almanı önermem şahsen.
Hayate otsu veya Zero almalısın. 2 tane mouse pad alman açıkçası daha iyi. Videoda nedenini anlatıyor.

Freefall beklentilerimi karşılar diye aldım karşılamadı açıkçası hızlı geliyor biraz artisan Zero soft freefall göre daha yavaş olmaz dimş.

Söyle bir model istiyorum ben %60 Control %40 hız olsun çünkü CS2 de minimal hareketler ve nokta atışları çok önemli Zero soft bu değerleri karşılar mı bilmiyorum çünkü freefall Control'den ziyade hızlı biraz özetle benim istediğim model minimal hareketlerde bana güzel Control sunsun hızlı dönüşler yaparken çok tıkamasın beni yardımcı olduğun için teşekkür ederim şimdiden.

Selam, Lamzu energon alabilirsin. Bende kullanıyorum.

Söyle bir model istiyorum ben %60 Control %40 hız olsun çünkü CS2 de minimal hareketler ve nokta atışları çok önemli Zero soft bu değerleri karşılar mı bilmiyorum çünkü freefall Control'den ziyade hızlı biraz özetle benim istediğim model minimal hareketlerde bana güzel Control sunsun hızlı dönüşler yaparken çok tıkamasın beni yardımcı olduğun için teşekkür ederim şimdiden.

Nokta atışı demişsin ama QCK iyi aslında hızı çok hızlı olmadığı gibi controlüde iyi, QCK'nın hangi mousepadlerini kullandın peki.

Nokta atışı demişsin ama QCK iyi aslında hızı çok hızlı olmadığı gibi controlüde iyi, QCK'nın hangi mousepadlerini kullandın peki.

QCK kullandım bir dönem yavaş geliyordu ben çok düşük sens ile oynuyorum DPI da düşük klasse long teng kulandım freefall kullanıyorum şu an freefall bu kulanmış olduğum mouse pedlerden daha hızlı geliyor CS2 için ben %60 kontrol %40 Control olsun istiyorum artisan Zero soft bu isteklerimi karşılar mı?

Amazon.com.tr bunu almanız yeterli olacaktır.

Bunu kullandığım sonra freefall e geçtim kötü bir ped değil ama çok üst seviye bir ped değil.

Selam, Lamzu energon alabilirsin. Bende kullanıyorum.

Çok hızlı bir ped olduğunu söylüyorlar.ben biraz daha Control bir ped istiyorum aynı zamanda hızlı olsun ani hareketlerde beni tıkamasın

QCK kullandım bir dönem yavaş geliyordu ben çok düşük sens ile oynuyorum DPI da düşük klasse long teng kulandım freefall kullanıyorum şu an freefall bu kulanmış olduğum mouse pedlerden daha hızlı geliyor CS2 için ben %60 kontrol %40 Control olsun istiyorum artisan Zero soft bu isteklerimi karşılar mı?

Bunu kullandığım sonra freefall e geçtim kötü bir ped değil ama çok üst seviye bir ped değil.

Çok hızlı bir ped olduğunu söylüyorlar. Ben biraz daha Control bir ped istiyorum aynı zamanda hızlı olsun ani hareketlerde beni tıkamasın.

Oran olarak bilmem ama hem kontrol hem de rahatça farenin gitmesini sağlayan QCK Prism XL kullanıyorum bayağı güzel pad, yapısı kumaş ve RGB ışığı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı