Aryagross sitesinden alışveriş yapmayınız

Keşke bende bu konuyu görseydim, klima aldık. Bu hafta öbür hafta sallayıp duruyorlar bugün 24 gün oldu. Şikayetvar. Da fake hesaplarla yapılan yorumları okudum ve gönderdiklerini düşünmüştüm. Oradaki asıl şikayetler 2. sayfadan sonra başlıyormuş, Şikayetvar fake paylaşımları üste taşıyor nedense. Bende donanımhaberden açtım böyle bir paylaşım, Instagram'dan paylaştım. Pazartesi iade yapmazlarsa CİMER, tüketici hakem heyeti ve en azından insanlar belki okurlar buraları ve bizim durumlara düşmezler:(

Keşke bende bu konuyu görseydim, klima aldık. Bu hafta öbür hafta sallayıp duruyorlar bugün 24 gün oldu. Şikayetvar. Da fake hesaplarla yapılan yorumları okudum ve gönderdiklerini düşünmüştüm. Oradaki asıl şikayetler 2. sayfadan sonra başlıyormuş, Şikayetvar fake paylaşımları üste taşıyor nedense. Bende donanımhaberden açtım böyle bir paylaşım, Instagram'dan paylaştım. Pazartesi iade yapmazlarsa CİMER, tüketici hakem heyeti ve en azından insanlar belki okurlar buraları ve bizim durumlara düşmezler:(
Bende bayramdan önce siteden dikey süpürge aldım 3 iş günü içerisinde iade ederiz dediler ama halen bir aide ve cevap yok.Sizde durum nasıl?İade alabildiniz mi? Şikayet sürecinde savcılık kısmına geçtiniz mi?

Google'a sadece aryagross yazınca burada çıkıyor bizim konu. Biraz daha yukarı çıkartırsak çok iyi olur.
Eki Görüntüle 2087381
Süreçle ilgili ortak bir akıl yolu izlesek en azından siteyi durdurabilinse başka mağdurlar oluşmasa ve ilgililer ceza alabilse bir nebze olsa içimiz rahatlar.

İadem sağlandı

Son düzenleme:
Hala nasıl bu site aktif akıl alır gibi değil. Yaptıkları vurgunu tahmin bile edemiyorum. Trendyol, Hepsiburada, PttAVM gibi siteler dışında hiçbir yerden alışveriş yap-ma-yın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan klima alma salaklığı yaptım, siteye ilk etapta hiç güvenmedim ama Şikayetvar da firmanın çözümleri görünce sorun olmaz diye düşündüm ki o da ayrı bir salaklık oldu. Çözülen tüm şikayetler firmanın kendi adamlarına ait, ilerleyen sayfalarda gerçek şikayetlerle çokca karşılaşıyorsunuz. İade yapacağız diyerek oyalıyor, zaman kazanıyorlar.

"Havale firma isimleri: BEG E-TİCARET LİMİTED" Herhangi bir adliyenin siber suçlar birimine, bankanızdan alacağınız ıslak imzalı dekont ile gidip durumu anlatın, 15 dk ifade verin arkanıza yaslanın. Tüketici heyet, CİMER vs uğraşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı