Ashwagandha için site önerisi

• Konuyu başlatan 707559
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 518
Steroid satan sitelerde bulunuyor fakat o tür sitelerin linkini vermek yasak. Bilmeyen birisi direkt ölümle yüzleşebilir.

Hepsiburada gibi sitelerde satılıyor fakat ne kadar güvenilir olduğu yorumlara ve deneyimlere bağlı.

Dendiği gibi, yurt dışından getirtmek en iyisi.

Steroid satan sitelerde bulunuyor fakat o tür sitelerin linkini vermek yasak. Bilmeyen birisi direkt ölümle yüzleşebilir.

Hepsiburada gibi sitelerde satılıyor fakat ne kadar güvenilir olduğu yorumlara ve deneyimlere bağlı.

Dendiği gibi, yurt dışından getirtmek en iyisi.

Hocam özelden atabilir misiniz?

Hocam "iHerb" üzerinden alabilirsiniz. Yurt dışından getirttiğiniz zaman kargo biraz pahalıya patlıyor ama en azından gerçek ürün almış oluyorsunuz ve reçete gerekiyor (sağlık ocağındaki doktordan istersiniz).

Marka önerebilir misiniz? Baktım ama anlayamadım. Reçeteyi girip bu ilaçtan alacağım, reçetesi mi lazım diyeceğim?

Baktım ancak vekalet falan diyor. İyice karışık geldi.

@WukuWukong SWANSON Ashwagandha 450 Mg 100 Kapsül Herbal Supplement Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam şu nasıl sizce? Yurt dışından getirmek biraz külfetli oluyormuş.

Son düzenleme:
Marka önerebilir misiniz? Baktım ama anlayamadım. Reçeteyi girip bu ilaçtan alacağım, reçetesi mi lazım diyeceğim?
Hocam Nowfoods adlı

Baktım ancak vekalet falan diyor. İyice karışık geldi.

@WukuWukong SWANSON Ashwagandha 450 Mg 100 Kapsül Herbal Supplement Fiyatı, Yorumları - Trendyol hocam şu nasıl sizce? Yurt dışından getirmek biraz külfetli oluyormuş.
Hocam Türkiye'de satılanların gerçek olduğuna dair bir bilgim yok. iHerb'den alırken NOW Foods adlı markadan almanızı tavsiye ederim. Ashwagandha için reçete alıp, kimlik bilgilerinizle vb. onu göndermeniz gerekiyor gümrük işlemleri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı