Ashwagandha nereden alınmalı?

Önerir misiniz hocam etkileri söyleyebilir misiniz?
Yani bence herkese göre değişiyor etkisi benim arkadaş boşa almışsın dedi ben aldıktan sonra dünyayı daha nahoş görmeye başladım fazla umursamamaya başladım iş kafada ve psikolojide bitiyor ama alın deneyin bence.

Sizde işe yaradı mı?
Yüksek düzey takıntılarım vardı biraz rahatlattı diyebilirim ama sizde nasıl etki eder bilemem herkesin kafa yapısı farklı herkese göre de değişiyor bence.

Yani bence herkese göre değişiyor etkisi benim arkadaş boşa almışsın dedi ben aldıktan sonra dünyayı daha nahoş görmeye başladım fazla umursamamaya başladım iş kafada ve psikolojide bitiyor ama alın deneyin bence.

Yüksek düzey takıntılarım vardı biraz rahatlattı diyebilirim ama sizde nasıl etki eder bilemem herkesin kafa yapısı farklı herkese göre de değişiyor bence.

Alıp deneyeceğim.

Hocam alacak yer bulamadım ki herkes satılan yerlerin yorumlarına dolandırıcılar almayın vs şeyler diyorlar.
Ben de denemek istiyorum ancak alacak yer bulamadım. Grimlabs diye bir yer var ki orijinal mi emin değilim, trendyoldaki satıcılarda ise kimisi çok iyi diyor kimisi sahte ürün diyor ne yapacağımızı şaşırdık.

Ben gerçek olduğu düşünmüyorum pek bunlarım kutay yanık MK677 olayı gibi aynı.
Bilmiyorum hocam ama ashwagandha yerine böyle bir ürün buldum.

Ben gerçek olduğu düşünmüyorum pek bunlarım kutay yanık MK677 olayı gibi aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı