Askerler yeterince iyi eğitiliyor mu?

Askerlere verilen eğitim yeterli mi arttırılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    42
Boşa bak. Bu adamlar hatasız sütten çıkma ak kaşık mı ? Herkes her şeyi kanunlar çerçevesinde eleştirebilir. Bir şeyi de ilahlaştırmayın. Yok onu sen mi eleştireceksin, yok sen kimsin onu eleştiriyosun. Ben eleştirmeyeceğim de kim eleştirecek. Benim, bizim vergilerimiz hepsi.
Onlar bu bilinçten yoksun insanlar boşver onlara laf anlatamazsın.
Tek derdi provakasyon çünkü. Zaten bu kafa yapısı yüzünden ülkemiz bu hale geldi.

Boşa bak. Bu adamlar hatasız sütten çıkma ak kaşık mı ? Herkes her şeyi kanunlar çerçevesinde eleştirebilir. Bir şeyi de ilahlaştırmayın. Yok onu sen mi eleştireceksin, yok sen kimsin onu eleştiriyosun. Ben eleştirmeyeceğim de kim eleştirecek. Benim, bizim vergilerimiz hepsi.
O kadar iyi biliyorsan sen git askerlik yap birader oturduğu yerden eleştirmeyi herkes yapar.

Türk askerine dil uzatacak adam sen değilsin. Sen sevgilinle o konser benim şu konser senin gez diye dağda bayırda canını ortaya koyuyor onlar.
Allah mısın hocam sen? Nereden biliyorsun adamın konserlerde gezdiğini. Belki meslek olarak direkt askerlik yapıyor ve tecrübeyle konuşuyor.

Sürekli atıp tutmayı ve bir şeyleri yüceltmeyi ne çok seviyorsunuz ya.

Allah mısın hocam sen? Nereden biliyorsun adamın konserlerde gezdiğini. Belki meslek olarak direkt askerlik yapıyor ve tecrübeyle konuşuyor.

Sürekli atıp tutmayı ve bir şeyleri yüceltmeyi ne çok seviyorsunuz ya.
Dostum ben adamı tanıdığımdan sert çıkıştım. Ve adam asker falan değil bir yerde doktorum dedi diplomamı atarım isterseniz dedi diploma istedik 2 gündür atmadı görmezden geliyor :D Yalancının teki yani. Başka bir konuda da konsere gidip sevgilisini sırtına aldığını söyledi ben de arkadaki insanlar rahatsız olur dediğimde bu onların sorunu falan dedi. Düşüncesiz narsist ve egoist biri neden savunuyorsunuz anlamadım. Ve ben burada biz evimizde rahat uyuyalım diye canını veren şehitlerimizi ve askerlerimizi savundum bundan rahatsız oluyorsan diyeceğim bir şey yok sana.

Geri
Yukarı