ASRock B550M-HDV alınır mı?

Elden almaya alırım da. Deneme konusu nasıl yapılmalı peki hangi testleri isteyim kendisinden.
Cinebench R20 testi yapsın. 10-15 dakika da AIDA64 CPU + FPU + Cache stres testi yapsın. 1-2 oyun testi iste sonrasında.

Çok sağ olun hocam. Ekran kartım yarın geliyor merak ettiğim R3 2200G-RX 6500XT ne kadar darboğaz edecek PCI 3.0 ile?
Çok devasa darboğaz yaşayacağını sanmıyorum. Çünkü 6500 XT'nin gücü PCI-E 3.0'da düşük biraz.

Hocam açıkçası bunu alarak bile masrafa girdim KPSS hazırlanıyorum durduk yere gidip aldım almayacağım şeyi ya :) forumda çok payşaltılar indirimde indirim dayanamadım. Yani önce bu işlemciyle vs deneyeyim de fazla darboğaz yemezsem idare edeceğim çünkü.

Hocam açıkçası bunu alarak bile masrafa girdim KPSS hazırlanıyorum durduk yere gidip aldım almayacağım şeyi ya :) forumda çok payşaltılar indirimde indirim dayanamadım. Yani önce bu işlemciyle vs deneyeyim de fazla darboğaz yemezsem idare edeceğim çünkü.

Dostum kusura bakma konuyu hortlattım ekran kartı ve işlemci modelin neydi benim anakart PCI 3.0 destekliyor. Sen bir sorun yaşadın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı