ASRock B650M Pro RS alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba, başlıktaki anakart modelini yurt dışından bir arkadaşım getirecek. Sizce alınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hediye olarak gelecek yaklaşık 140 dolarlık bir ürün. Bu fiyat bandında farklı bir ürün varsa ona da bakabiliriz. Amerika'dan alacak.

MSI B650 Gaming Plus, MSI B650 Tomahawk, MSI X670-P.

Bunlara bir bakın hocam, Gaming Plus ile diğer ikisi arasında çok fiyat farkı varsa Gaming Plus tercih edin. B650 Tomahawk ile X670-P arasında fiyat farkı çok yoksa da X670-P tercih edin. 140 doları bunlar çok aşıyorsa farklı önerilerde bulunabilirim, yurt dışı fiyatlarını bilmiyorum.

MSI B650 Gaming Plus, MSI B650 Tomahawk, MSI X670-P.

Bunlara bir bakın hocam, Gaming Plus ile diğer ikisi arasında çok fiyat farkı varsa Gaming Plus tercih edin. B650 Tomahawk ile X670-P arasında fiyat farkı çok yoksa da X670-P tercih edin. 140 doları bunlar çok aşıyorsa farklı önerilerde bulunabilirim, yurt dışı fiyatlarını bilmiyorum.
X670ler çok pahalı, gaming plus ise 180 dolar. Benim bütçem maksimum 150 dolar hocam.

Sizden ricam burdan bakıp yardımcı olma şansınız var mı ?

Pek iyi bir anakart olduğu söylenemez hocam, ne kadar ücret ödeyeceksiniz?
AsRock için neden böyle dediz hocam ?

Son düzenleme:
X670'ler çok pahalı, Gaming Plus ise 180 dolar. Benim bütçem maksimum 150 dolar hocam.

Sizden ricam buradan bakıp yardımcı olma şansınız var mı?

ASRock için neden böyle dediz hocam?

Hocam düz B650 Pro RS fiyatını görmüşüm. Fiyatı için fena sayılmaz B650M Pro RS. Onun dışında siteye baktığım da en fiyat performans olarak bunu görüyorum.

Hocam düz B650 Pro RS fiyatını görmüşüm. Fiyatı için fena sayılmaz B650M Pro RS. Onun dışında siteye baktığım da en fiyat performans olarak bunu görüyorum.

Baktığım ve okuduğum çoğu yerde öneriliyor Pro RS onun için. Bayağı dolu dolu kart çünkü. B650 DS3H ile aynı para ama kıyaslanamaz bile neredeyse.

Geri
Yukarı