Çözüldü Assassin's Creed 3 AC3SP.exe Çalışmayı Durdurdu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Çözüm 1:

• Oyunun save dosyasını silin. Dosya burada yer alıyor:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Hesap adınızla ilintili klasör adı]\54

• Sonrasında da uPlay'den Cloud Sync'i kapatın:

uplay cloud sync.JPG

Çözüm 2:

İlk çözüm işe yaramazsa oyunun ana Exe'sini kopya koruması devre dışı bırakılmış EXE ile değiştirmek sorunu çözüyor. Ancak biz bu dosyayı paylaşmıyoruz. Yasal çözüm sunulabilmesi için Ubisoft'un kendi exe dosyasını güncelleyip düzeltmesi gerekiyor.

Söz konusu dosya oyunun No-DVD güncellemesinde bulunabilir:

Kod:
Assassins.Creed.III.v1.06.Update-SKIDROW
BIOS 0202 idi. 3501 sürüme güncelleyip BIOS'u sıfırlar mısın?
Nasıl yapacağıma dair hiçbir fikrrim yok.
Nasıl sıfırlayacağız, nasıl yükleyeceğiz ?

BIOS 0202 idi. 3501 sürüme güncelleyip BIOS'u sıfırlar mısın?

Youtube da sizin videonuzu buldum.
Güncelleyeceğim hemen.
Bugün olmazsa yarın buraya mesaj atarım yardımcı olursunuz değil mi?
Şuana kadar yaptılarınız içinde teşekkür ederim.
Güncelleyip geleceğim.

Abi sana sonsuz teşekkür ederim.
Oyun şuan açıldı.
O kadar mutluyum ki.
Tekrardan çok sağolun.
Uzun süredir çözemedim bunu.
O kadar yere baktım.
Bir siz yardımcı oldunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ekran kartı gibi sürücülerin güncel olduğundan emin olun. Daha sonra "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed III" klasörüne gidip aşağıda resimde gösterdiğim dosyaları silin. Bu işlemler esnasında uplay kapalı olsun. Sonra Antivirus programından aynı klasörü güven listesine ekleyin. Ardından uplay'i açın ve oyun için Properties'e girin Verify Files'i tıklayın. Doğrulama sonunda yaklaşık 100mb dosya inecek indirme bittikten sonra oyuna girip oynayabilirsiniz.

1.JPG

Arkadaşlar merhaba aynı problem bende de mevcuttu. Multide problem yok single player magara gırısınde oyundan atıyordu. Linkte verdıgım Client'ı ındırıp atın duzelecektır. Kendım upload ettım.

AC3SP.exe - 36.5 MB

Bu dosya işe yarıyolar arkadaşlar. Sırf bunu demek için üye oldum oyun sorunsuz açıldı teşekkürler.

Merhaba. Başından beri mesajları okudum. Hepsini denedim. En son verilen crack dahil. Oyun orjinal. Single player seçip kullanıcı adını girince desmond görünüyor ve oyundan atıp AC3SP.EXE hatası veriyor. Bildiğiniz başka bir çözüm var mı acaba?

• İşletim sistemi Windows 10
  • Lenovo Yoga 500-14ISK

Yardım edebilirseniz sevinirim.

Şimdi bir sorun daha çıktı. Oyundan nadiren atmadığı zamanlarda da desmond girişte kalıyor. Kırık aynaların içinde boş boş koşturabiliyorsunuz. Ama oyuna yarım saat te geçse başlamıyor. Çözüm bulamazsan pes edicem artık :(

Arkadaşlar merhaba aynı problem bende de mevcuttu. Multide problem yok single player magara gırısınde oyundan atıyordu. Linkte verdıgım Client'ı ındırıp atın duzelecektır. Kendım upload ettım.

AC3SP.exe - 36.5 MB

Nereye atacağız? İndirdim mediaget ile açılıyo dosya, anlamadım. Cahiller için daha açıklayıcı anlatır mısın kardeşim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı