Çözüldü Assassin's Creed Black Flag görev geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Arkadaşlar 1 gündür geçmeye çalışıyorum save dosyasida istemiyorum YouTube'dan de baktim fakat anlayamadım %7'de bir tane yelkenliyi etkisiz hale getir diyor fakat yelkenli bulamadim, etraftaki gemilere saldirdim kac tane onlari da saymadi. Nasıl geçerim acaba?

Çözüm
Hocam dürbününüzü açıp schooner yazan bir gemi bulun. O gemiye saldırın ama batırmayın. Canı kırmızıya düştüğünde bordalanabilir(board) hâle gelecek o zaman geminin yanına gidip "S" veya oyun koluyla oynuyorsanız "B" tuşuna basılı tutup gemiyi bordalayın. Sonra zaten ara sahne girecek ve görev bitecek. Eğer yine anlamadıysanız alttaki video yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20230120_125415_6.jpg
    IMG_20230120_125415_6.jpg
    170,8 KB · Görüntüleme: 19
Hocam dürbününüzü açıp schooner yazan bir gemi bulun. O gemiye saldırın ama batırmayın. Canı kırmızıya düştüğünde bordalanabilir(board) hâle gelecek o zaman geminin yanına gidip "S" veya oyun koluyla oynuyorsanız "B" tuşuna basılı tutup gemiyi bordalayın. Sonra zaten ara sahne girecek ve görev bitecek. Eğer yine anlamadıysanız alttaki video yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Hocam dürbününüzü açıp schooner yazan bir gemi bulun. O gemiye saldırın ama batırmayın. Canı kırmızıya düştüğünde bordalanabilir(board) hâle gelecek o zaman geminin yanına gidip "s" veya oyun koluyla oynuyorsanız "b" tuşuna basılı tutup gemiyi bordalayın. Sonra zaten ara sahne girecek ve görev bitecek. Eğer yine anlamadıysanız alttaki video yardımcı olacaktır:

Çok teşekkür ederim hocam görevi geçtim sayenizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı