Ubisoft Connect Assassin's Creed Mirage için Ubisoft+ aldım

Makaleler
2
Yer
Ankara
Bilmeyenler için önce Ubisoft+'ı anlatayım anlatayım:
Ubisoft+ aynı Game Pass gibi size oyun sunan bir aylık abonelik hizmetidir. Aylık 180TL'ye tüm Ubisoft oyunlarına DLC'leri dahil ilk günden ulaşabilirsiniz.

Biliyorsunuz AC Mirage 5 Ekim'de çıkıyor ve Standart için 850, Deluxe için 1000TL fiyatı var. Tabii ki de bu fiyatı hak etmeyen bir oyun. Ben ise gidip 180TL'ye 1 aylık Ubisoft+ aldım. Oyun çıktığında yani 5 Ekim'de oyunun 1000TL'lik sürümü olan Deluxe sürümü ilk günden aboneliğe eklenecek ve bende oyunu indirip oynayacağım.

Açıkçası içimden 180TL bile fazlaymış gibi geçiyor fakat ilk günden oynama şansım olduğu için çok içime oturmadı.

Eğer AC Mirage oynamak istiyorsanız fakat verecek 1000TL'niz yoksa siz de Ubisoft+ alabilirsiniz.

Ubisoft+'ı Xbox'ın sitesinden alıyorsunuz. Ubisoft bu sistemi kendi Türkiye'ye getirmediği için kendi sitelerinde Türkiye'de erişilemez olarak gözüküyor. Sistem Türkiye'de Xbox aracılığı ile erişiliyor. Xbox sitesinden aldığınız üyeliği hem Xbox konsolunuzda hem de PC'de Ubisoft Connect üzerinden kullanabiliyorsunuz.

bilmeyenler için önce Ubisoft+'ı anlatayım anlatayım:
Ubisoft+ aynı Game Pass gibi size oyun sunan bir aylık abonelik hizmetidir. Aylık 180TL'ye tüm Ubisoft oyunlarına DLC'leri dahil ilk günden ulaşabilirsiniz.

Biliyorsunuz AC Mirage 5 Ekim'de çıkıyor ve standart için 850, Deluxe için 1000TL fiyatı var. Tabii ki de bu fiyatı hak etmeyen bir oyun. Ben ise gidip 180TL'ye 1 aylık Ubisoft+ aldım. Oyun çıktığında yani 5 Ekim'de oyunun 1000TL'lik sürümü olan Deluxe sürümü ilk günden aboneliğe eklenecek ve bende oyunu indirip oynayacağım.

Açıkçası içimden 180TL bile fazlaymış gibi geçiyor fakat ilk günden oynama şansım olduğu için çok içime oturmadı.

Eğer AC Mirage oynamak istiyorsanız fakat verecek 1000TL'niz yoksa siz de Ubisoft+ alabilirsiniz.

Ubisoft+'ı Xbox'ın sitesinden alıyorsunuz. Ubisoft bu sistemi kendi Türkiye'ye getirmediği için kendi sitelerinde Türkiye'de erişilemez olarak gözüküyor. Sistem Türkiye'de Xbox aracılığı ile erişiliyor. Xbox sitesinden aldığınız üyeliği hem Xbox konsolunuzda hem de PC'de Ubisoft Connect üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Umarım EA Play Pro ile bu zam yemez azıcık zevkim var içine edilmesin.

Ubisoft+'ı zamanında 1 ay 15 TL iken alıp denemiştim. İşe yarar bir sistem. Alınıp Mirage oynanır bitirilir ve salınır.
(Türkiye'ye ilk Xbox ile geldiğinde ilk ay 15 TL kampanyası vardı)

Nasıl aldınız hocam? VPN falan mı?

Nasıl aldınız hocam? VPN falan mı?
Hayır. direkt giriş yapıp satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden gözükmeyebiliyor.

Hayır. direkt giriş yapıp satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden gözükmeyebiliyor.

Uygulamada böyle olunca merak etmiştim.

1696197183517.png

Uygulamada böyle olunca merak etmiştim.

Eki Görüntüle 1964496
Konu sahibi arkadaşında belirttiği gibi. Ubisoft'un sitesinde hala TR'ye gelmedi. Xbox arayıcılığı ile Türkiye'ye geldi.

Geri
Yukarı