Steam Assassin's Creed oyunlarında %80 indirim

İki oyunu da oynamış olan varsa Odyssey mi yok da Valhalla mı daha iyidir? İkisinin de uzun olduğunu biliyorum ama benim için tek önemli olan olay oynarken baymaması hani sürekli dandik görevler yoksa çok rahat 100 saat gömerim.
Valhalla oynadığım en bayık en sıkıcı en kendini tekrarlayan oyun. Odyssey 25 kat daha eğlenceli.

İki oyunu da oynamış olan varsa Odyssey mi yok da Valhalla mı daha iyidir? İkisinin de uzun olduğunu biliyorum ama benim için tek önemli olan olay oynarken baymaması hani sürekli dandik görevler yoksa çok rahat 100 saat gömerim.
Bu tarzta çıkan ilk oyun Origins olduğundan onu oynarken büyük keyif almıştım. Fakat ardından gelen odyssey ve valhalla birbirine çok benzeyen oyunlar olduğu için açıkcası zorlama bitirdim. Keyif aldığım anları zamanları illaki oldu ama gereğinden fazla uzun geldi bana. Odyssey'in geçtiği dönem olarak bir çok örneği olan oyun olduğundan Valhalla bana daha cazip geliyor. Tabi bu kişisel bir tercih. Sonuç olarak hepsi Ubisoft oyunu, bu duruma alışık olmak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı