Assassin's Creed Rogue 60 FPS kilidini nasıl kaldırılır?

Yigit171

Femtopat
Daha fazla  
RAM
24 GB
SSD veya HDD modeli
SSD 476GB
Ekran kartı
Gtx 1660 super 6gb
Anakart
Asus PRIME H510M
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU 2.90GHz 6 çekirdek
Assassin's Creed Rogue de 60FPS üstüne çıkamıyorum. Bunun için özel mod gibi bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Dosya klasörüne gidin: \Belgelerim\Assassin's Creed Rogue\
  • AssassinRogue.ini dosyasını açın
  • Refresh rate değerini 60'tan 144'e çıkartın
Oyun içinde undefined olarak görünecektir. Bu arada 60'dan 144'e çıkartmanın hiçbir anlamı yok. Tüm nesneler film biçimi oluşturulmuş nesneler olacağından 60 frame olarak yenilenmeye devam edecektir. Oyun zaten filmografik geliştirmeye sahip olduğu için 60 FPS sabit aldığında en iyi görüntüyü sağlıyor. 30 FPS'e sabit olduğunda bile iyi görüntü veren oyunlar mevcut. Nesne render işlemi bu yapıya dayalı gerçekleştiği için 60 FPS üzerinde bulunmasınında bir anlamı yok.

• Dosya klasörüne gidin: \Belgelerim\Assassin's Creed Rogue\
  • AssassinRogue.ini dosyasını açın
  • Refresh rate değerini 60'tan 144'e çıkartın
Oyun içinde undefined olarak görünecektir. Bu arada 60'dan 144'e çıkartmanın hiçbir anlamı yok. Tüm nesneler film biçimi oluşturulmuş nesneler olacağından 60 frame olarak yenilenmeye devam edecektir. Oyun zaten filmografik geliştirmeye sahip olduğu için 60 FPS sabit aldığında en iyi görüntüyü sağlıyor. 30 FPS'e sabit olduğunda bile iyi görüntü veren oyunlar mevcut. Nesne render işlemi bu yapıya dayalı gerçekleştiği için 60 FPS üzerinde bulunmasınında bir anlamı yok.
He birde oyun 60fps gibi hissettirmiyor yani tamam bazen 55 e falan düşüyorda oyunu 60 fps gibi hissetmiyorum?

He bir de oyun 60FPS gibi hissettirmiyor yani tamam bazen 55'e falan düşüyorda oyunu 60 FPS gibi hissetmiyorum?

Oyunun crackli sürümünde optimizasyon sorunları olanlarda böyle FPS düşmeleri olması lazım. Yüzde 1 ve Binde 1 FPS düşüşleri eski versiyonlarda çok oluyordu. Yüzde 1 ve Binde 1 FPS değeriniz 60'a yakın olduğunda drop sorunu olmaması lazım. Sisteminiz yeterli görünüyor 60 FPS sabit almak için. Eğer ki oyunun orijinal versiyonunu oynuyorsanız sebebini bilemeyeceğim bir nedenden dolayı bu durumu yaşıyor olabilirsiniz.

Geri
Yukarı