Assassin's Creed Shadows: Prömiyeri Fragmanı yayınlandı

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Assassin's Creed Shadows: Prömiyeri Fragmanı yayinlandi.

15 Kasim iddiasi dogru cikti.

Bak suraya yaziyorum. Bu Ubisoft oyun yapmayi birakip, animasyon isine girse paraya para demezler. Ama Ubisoft'da bunu akil edecek kafa nerede...

Bu arada adamlar Gameplay yayinlamadan, Pre order acmislar ach. :D
Bakin oyunumuz icin ne güzel animasyonlar yapiyoruz, Gameplay'e ne gerek var dercesine..

-Anne, Ghost of Tsushima alabilir miyiz?
-Hayir, evde Ghost of Tsushima var.
Evdeki Ghost of Tsushima:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bak suraya yaziyorum. Bu Ubisoft oyun yapmayi birakip, animasyon isine girse paraya para demezler. Ama Ubisoft'da bunu akil edecek kafa nerede...
Çok haklısınız. En büyük örneği Watch Dogs'un E3 fragmanı. :D

Assassin's Creed Shadows: Prömiyeri Fragmanı yayinlandi.

15 Kasim iddiasi dogru cikti.

Bu arada adamlar Gameplay yayinlamadan, Pre order acmislar ach. :D
Bakin oyunumuz icin ne güzel animasyonlar yapiyoruz, Gameplay'e ne gerek var dercesine..

-Anne, Ghost of Tsushima alabilir miyiz?
-Hayir, evde Ghost of Tsushima var.
Evdeki Ghost of Tsushima:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adamlar ne yapsa yaranamıyor. Şimdi de Ghost of Tsushima çakması demeye başlarlar. Ghost of tsushima ortalama bir oyundu. Muhtemelen AC Shadows onu geçecektir. Bakalım nasıl olacak?

Aşırı kötü duruyor, öncelikle fragmanı grafikleri ultra gibi göstermesinler. Oyuna gelince leş gibi oluyor, Türkçe dil olmayacak, o yüzden belli. İyice SWJ olmuş, zenci samuray ne alaka, neyse olmamış, kötü duruyor. Direkt dislike attım.

Aşırı kötü duruyor, öncelikle fragmanı grafikleri ultra gibi göstermesinler. Oyuna gelince leş gibi oluyor, Türkçe dil olmayacak, o yüzden belli. İyice SWJ olmuş, zenci samuray ne alaka, neyse olmamış, kötü duruyor. Direkt dislike attım.
Leş gibi mi oluyor? Ubisoft son 10 yıldır görsel anlamda sektörün lideri. 2016'da The Division ile grafik devrimi yaptı adamlar. Muhtemelen bir sonraki grafiksel atılım da Ubisoft'tan gelecek. Ha AC Shadows olur mu sanmıyorum.

Siyah samuray şu alaka.

Ubisoft olduğu için en baştan herkes taraflı ve ön yargılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı