Assassin's Creed Unity oynanır durumda mı?

Ahlunis

Hectopat
Daha fazla  
20 TL düşmüş. Yaz indirimleri çok fena koşun. Oynanır mı hala sizce, hiç oynamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 TL düşmüş. Yaz indirimleri çok fena koşun. Oynanır mı hala sizce, hiç oynamadım.
Ben en son oynadığımda tek 3 tane bug çıktı ps4 te. Oyunda ilk bugu oyunun başlangıcında benim aniden ters yöne gitmem ile kapı kapandı saveyi baştan başlatınca düzeldi ama. Karşılaştığım ikinci bug ise adam öldürdükten sonra kılıcı koymadan loota bastığımda kılıç sallanıyordu ama 2 saniye dursam düzeliyordu. En son karşılaştığım bug ise 30 düşmanda bir biri aniden donuyordu ki bu benim işime geliyordu. Onun dışında ne fps düşmesi yaşadım nede kaplamaların kaybolması. Benim tavsiyem alınır oynanılır. Özellikle parkur özelliği en iyi ac oyunu bence bu oyun.

Oynanır, mekanik olarak farklı bir tarzı var, yine suikast yapabiliyorsunuz fakat kılıç savaşı önceki oyunlara göre daha zor, hikayesi de fena sayılmaz, grafikleri zaten şu dönemde bile gayet iyi seviyede.

Çıkış yaptıktan sonra yakın bir tarihte aldığımda havada örümcek adam gibi bayraklarda asılı kalıp, binaların içine sıkışmamızdan tutun. Ayaklarımızın toprağa girmesi gibi hatalar vardı. Ama çoğu düzeltildi diye biliyorum oynanır bence. Fakat Syndicate daha güzel oyundur bence tercihinizi ondan yana kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı