Assassin's creed unity yeniden başlamak

umutuys06

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi oyunu bitirdim fakat türkçe olarak bitirmek istiyorum. Ama tekrardan başlıyamıyorum save dosyasını bulamadım her yerde araştırdım ama yok işletim sistemim W8. Bi yardımcı olursanız sevinirim. Oyunum orjinal :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's creed unity oyununu orijinal oynayanlar için, oyuna nasıl baştan başlanacağını uzun uğraşlar sonucu buldum. hemen paylaşıyorum;
Öncelikle oyunun save dosyası C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Uplay ID Number]\ isimli klasörde kutulu oyunlar için bu klasörün içindeki 720 isimli, steamden oynayanlar için ise 850 isimli klasörde. Sizde bu klasörlerden hangisi varsa onu silin.
Gelelim kritik noktaya. save dosyasını silmek tek başına yeterli olmuyor. çünkü uplay save dosyanızı buluta yedeklemekte. bunu çözmek içinde;
1- uplay e girin
2- sol üst köşede alt alta 3 çizgili bir simge var ona tıklayın.
3- settings e girin
4-sağ taraftaki ilk satırda olan "Enable Cloud Save Synchronization for support games" yazan kutucuğun tikini kaldırın.
işte bu kadar artık orijinal Assassin's creed unity oyununuzu baştan oynayabilirsiniz.

meraba assasin's creed unity de arno hikayesini bitirince full diğer hikayelere nasıl geçeceğin hiçbir yerde cevabını bulamadım yardım edermisinz acaba?

Arkadaşlar Assassin's Creed Unity'de oyuna devam edemiyorum Uplay'de kullanıcı sözleşmesini güncelle diyor yardım edecek var mı?

Tarayıcıdan Uplay'e girince sözleşme çıkarıyor onu kabul et sonra güvenliğe epostanı ekleyip görev yöneticisinden Ubisoft Connect'i kapatıp tekrar aç oyunu
(E-posta zorunlu mu bilmiyorum ben bunları yaptım oldu)

Geri
Yukarı