Monster laptop önerisi

yozgoz

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba yazın laptop almayı düşünüyorum. Birkaç model baktım ama Monster daha iyi göründü bu iki modelden hangisini almalıyım sizce? Laptopu genelde oyun ve zaman geçirmek için kullanmayı düşünüyorum. Farklı önerileriniz varsa 40.000 TL'yi aşmayan önerilere açığım.

Dosya Ekleri

• IMG_0584.jpeg
    IMG_0584.jpeg
    131,4 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba yazın laptop almayı düşünüyorum. Birkaç model baktım ama Monster daha iyi göründü bu iki modelden hangisini almalıyım sizce? Laptopu genelde oyun ve zaman geçirmek için kullanmayı düşünüyorum. Farklı önerileriniz varsa 40.000 TL'yi aşmayan önerilere açığım.

Monster önermem, ama evine ısıtıcı almak istersen alabilirsin. Onun yerine Nitro 16 gibi modellere bak.

Bütçeyi biraz arttırabilirseniz;

Arttıramazsanız;

Bu modelleri önerebilirim.

Merhaba,

Tavsiyem Casper marka olan her şeyden uzak durmanız. Monster, Excalibur hepsi göz boyamak için RAM ekran kartı işlemci vs konulmuş çöpden toplama PC lerdir.

Acer, HP, MSI, ASUS gibi gerçekten kaliteli markalara bakabilirsin.

Monster çöpünü almanızı önermem malzeme kalitesi berbat ileride çok sıkıntı yaratır ve pişman olursunuz en sonunda. Şikayet siteleri bunu açıklıyor ileride üniversite için laptop alırsam Monster'i direk elerdim zaten pil performansları berbat oluyor giriş modellerinin Tulpar ve Abra versiyonlarda.

Merhaba,

Tavsiyem Casper marka olan her şeyden uzak durmanız. Monster, Excalibur hepsi göz boyamak için RAM ekran kartı işlemci vs konulmuş çöpden toplama PC lerdir.

Acer, HP, MSI, ASUS gibi gerçekten kaliteli markalara bakabilirsin.
Hpde çok iyi sayılmaz. Acerse fiyat performans için nimet.

Monster alacağınıza Acer Nitro 16 modellerine bakınız.

Acer önermem. Nitro 16 olan modeli 54k ya aldım . Normalde cihazda sıvı termal macun var az ısınması gerekiyor. Fakat oyunlarda 90 derecenin altına düşmüyor. Bana sorunlu ürünmü denk geldi bilmiyorum ama genelde forumlarda ısınma sorunu olduğunu söyleyenler çok var. 5 gün oldu alalı iade edeceğim.

@yozgoz @BlackRazorX @SocialCyber @FetaFP @yusuf567 @Umut7462

Geri
Yukarı