Oyun Assassin's Creed Valhalla Complete Edition 176 TL

@Luzz Ultimate pack ve dawn of ragnarok gereksiz. Ultimate pack ile gelen şeyler 2 saat içinde güçsüz kalıyor ve daha iyi eşyalar buluyorsun. Zaten oyunun sana verdiği para ile o eşyaları oyun içinden de alabilirsin. Dawn of ragnarok ise God of War olmaya çalışmış fakat Ubisoft seviyesinin ötesine geçememiş sıkıcı bir DLC. Gold Edition tek alınası paket. İçinde season Pass geliyor. Season Pass ile gelen DLC'lerden Siege of Paris ana oyundan bile iyi.

Benim oyunu beğenmenizle bir problemim yok fakat oyun kültürünüzü farklı ve kaliteli oyunlar deneyimleyerek geliştirmenizi ve sığ görüşlülükten kurtularak savunduğunuz şeyleri önce iyi bir araştırmanızı öneririm.

Hocam Steam hesabıma girin bakın birçok oyun oynuyorum hepside yüksek puan alan oyunlar şunu belirtmek isterim araştırmak yerine oynayarak deneyimliyorum sığ görüşlü olduğumu nereden çıkardınız bu beni çok üzdü insanlara yüksekten bakmak yerine bence farklı bir bakış açısı edinmelisiniz ayrıca Ubisoft oyunları oynayan veya beğenen insanlar sığ görüşlümü oluyor bunu da anlamadım :D

Odyssey için oyleydi. Far Cry 6 base Game yeterli gordum ben.

Far Cry 6 Game year Edition alırsanız oyun için kostüm silah vs. ekstra birçok şey veriyor ayrıca zannediyorum yeni gelen bir DLC var onu da veriyordu onun haricinde bende season Pass ile gelen DLC beğenmedim hoşuma gitmedi eskileri getirmeleri bana uymadı onun haricinde Far Cry 6 keyifli bir deneyimdi benim için Türkçe yama ile oynadım arada girip haftalık görevleri yapıp gerçek para ile satılan silahları moneda ile alabiliyorsunuz bu da Ubisoft oyunlarında sevdiğim bir şey para yatırmayı zorunlu tutmuyor.

@Luzz Ultimate Pack ve Dawn of Ragnarok gereksiz. Ultimate Pack ile gelen şeyler 2 saat içinde güçsüz kalıyor ve daha iyi eşyalar buluyorsun. Zaten oyunun sana verdiği para ile o eşyaları oyun içinden de alabilirsin. Dawn of Ragnarok ise God of War olmaya çalışmış fakat Ubisoft seviyesinin ötesine geçememiş sıkıcı bir DLC. Gold edition tek alınası paket. İçinde Season Pass geliyor. Season Pass ile gelen DLC'lerden Siege of Paris ana oyundan bile iyi.

Benim oyunu beğenmenizle bir problemim yok fakat oyun kültürünüzü farklı ve kaliteli oyunlar deneyimleyerek geliştirmenizi ve sığ görüşlülükten kurtularak savunduğunuz şeyleri önce iyi bir araştırmanızı öneririm.
Artık Gold satılmıyor bildiğim kadarıyla, en azından Voidu'da yok. Season Pass için Deluxe şart.

Kodu Ubisoft'ta aktifleşmek üzere, oyun, Voidu'da 176, 12, Gamebillet'te ise 220 TL'ye satılıyor.

Voidu'dan alımda sepette %20 indirimden yararlanmak için marchmadness kodunu girmeniz gerekiyor.

Her iki site de Etail'in aksine ödül puanı veriyor. * gamebillet 11,01 TL olacak bu meblağı hemen sonraki siparişte kullandırırken, Voidu 150 puan yani 30-35 lira birikmiş olmasını bekliyor.

Her şekilde, Steam'de artık bulamayacağınız fiyatlar olduğu için kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Oyunun diğer edisyonları:

Assassin's Creed Valhalla | PC - Uplay Oyun Kodu | Voidu

* Etail ayrıca alımlarda 3-5 lira komisyon eklerken, bu iki sitede ek ücret ödemeniz gerekmiyor.
Azerbaycanda fiyat
$ 1108,89

Geri
Yukarı