Assetto Corsa takılıyor

Alperen_16_16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Online bir sunucuya giriyorum oynamaya başlıyorum FPS'im çok iyi 60 70 civarı ama beş altı saniyede bir 2 milisaniyeliğine 0'a düşüyor. Bu nedendir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam belki uyumsuzdur diye falan sordum ama uyumsuzlukta göremiyorum bir araştırayım dönmeyi deneyeceğim size.

Hocam PC ısınıyor olabilir mi onu bir kontrol edin.

Hocam belki uyumsuzdur diye falan sordum ama uyumsuzlukta göremiyorum bir araştırayım dönmeyi deneyeceğim size.

Hocam PC ısınıyor olabilir mi onu bir kontrol edin.

Hocam size şöyle biraz detay vereyim öncelikle ilk açtığımda da oluyor normal 30 40 FPS süryorum 6 saniyede 1 0 FPS hemen ardından gene 30 40.bana grafik ayarlarımı ayarlattırı mısınız?

Hocam çözünürlük biraz düşürün bir de öyle deneyin bir de şu verdiğim linkteki uygulamadan PC taraması yapın ben virüs yemiştim bir kere drop yiyordum sürekli.

Hocam çözünürlük biraz düşürün bir de öyle deneyin bir de şu verdiğim linkteki uygulamadan PC taraması yapın ben virüs yemiştim bir kere drop yiyordum sürekli.

Yaptım hocam sonuç aynı.

Hocam sonuç galiba RAM'den peki yeni bir RAM alana kadar nasıl hallederim bu işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı