Asus 23.6" Vn247H vs AOC 23.6'' E2461Fwh

MyWorldLife

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugun asus'u almaya gittim ankara söğütözü mağzasından. Ellerinde 3 tane vardı hepsinde de ölü piksel cıktı. Ankarada baska magzasinda yoktu asus en cok ölü piksel olan bi modeli olduğunu ögrendim. Tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Seçenekte ki "Asus Vn247h" marka monitörü kullanıyorum.
Gayet memnunum. Bunu almadan önce AOC marka almıştım ve denildiği gibi çıkmayınca iade ederek bununla değiştirdim.

Model ve fiyatını karşılaştırman yerine, adı geçen modelleri şayet kullanıcı vs. yorumları yoksa, yerinde bakman daha uygun olur. Ayrıca yerinde alırsan ölü pixel testini de yaptırabilir ve sürpriz yaşamazsın.

Son düzenleme:
1. Seçenekte ki "Asus Vn247h" marka monitörü kullanıyorum.
Gayet memnunum. Bunu almadan önce AOC marka almıştım ve denildiği gibi çıkmayınca iade ederek bununla değiştirdim.

Model ve fiyatını karşılaştırman yerine, adı geçen modelleri şayet kullanıcı vs. yorumları yoksa, yerinde bakman daha uygun olur. Ayrıca yerinde alırsan ölü pixel testini de yaptırabilir ve sürpriz yaşamazsın.
Dediğiniz AOC modeli bu mu? Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar
Monitör buysa şayet siz gerekli ayarları yapamamış olabilirsiniz. Renkleri Asus'un monitörüne göre daha canlıdır. Bu monitörü almadan önce Asus alacaktım. Işık sızması ve ölü pixel sorunlarından dolayı iyikide almamışım diyorum. Sağlam monitörü bulmak için mağazada monitör bırakmayan arkadaşlar var. Ayak yapısını zaten anlatmama gerek yok. Masaya sürekli çarparım. Monitör sabit duramadıktan sonra bir anlamı yok.

Bende iki monitör arasında kaldım hazırda başlık varken yenisini açmiyim dedim. Arkadaşların çoğu asusu önermiş ama technopat anasayfasındaki sistem tavsiyelerinde oyun için AOC 23,6 E2461Fwh önerilmiş..Bende oyun amaçlı kullanacağım. Kafam karışmış durumda, Asus kağıt üstünde 1ms olmasıyla önde ama Aoc'de çok methediliyor...Ne yapmalı hangisini almalı???

Konuyu ben acmistim cevap veriyim bence aoc alabilirsiniz asusda alabilirsiniz ben ikisinide magzada test ettim asusta dahili hoparlor var ayriyetten ses sistemi almaya gerek yok ama kalitesi nedir bilmiyorum.Asusta tepki suresi 1ms aoc 2ms dahili hoparlor yok asus girisler konusada zengin 2 tane hdmi felan var ama asus da ölü piksel cok cikiyor o yuzden magzada test ederek almanizi oneririm eger magzada test edip ölü pikseli olmayan asus alirsaniz memnun kalirsiniz. Ama Hoparlor olmasin gerek yok derseniz aoc alin zaten 1 ms ile 2 ms arasindaki farki gozle algilayamassimiz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı