ASUS 24" VG248QG vs ASUS 24,5" VG258QR

TN panel önermiyorum. İPS panellere yönelmenizi öneririm.

Açıkcası şöyle diyim, bu monitorü arkadaş çevremde ilk ben satın aldım, arkadaş çevremde sürekli rekabetçi oyun oynar. Benden sonra diğerleri de aldı ve şuan 5 kişi aynı monitorü kullanıyoruz, hiçbirimiz sıfır almadık ama.
renk farkı vs yaşıyor musunuz?TN bir şey demişler bu kadar renk farkı yaratıyor mu?Bende ilk kez bilgisayar topladım bir heves ekranımı da alayım dedim işin içinden çıkamaz oldum : (

TN panel önermiyorum. İPS panellere yönelmenizi öneririm.
Renk harici ne farkları var acaba?

renk farkı vs yaşıyor musunuz?TN bir şey demişler bu kadar renk farkı yaratıyor mu?Bende ilk kez bilgisayar topladım bir heves ekranımı da alayım dedim işin içinden çıkamaz oldum : (
Bundan önce kullandığım monitörde VA paneldi, o yüzden IPS ile arasındaki renk farkına tam bi yorum yapamayacağım. Ama VA bir monitörden bu monitöre geçerken bu niye böyle diyebileceğim bi fark hissetmedim.

kusura bakmayın telefondan baktığım için tam inceleyememişim

Bundan önce kullandığım monitörde VA paneldi, o yüzden IPS ile arasındaki renk farkına tam bi yorum yapamayacağım. Ama VA bir monitörden bu monitöre geçerken bu niye böyle diyebileceğim bi fark hissetmedim.
çok teşekkür ederim

Vg248QR al bence. Sürekli FPS oyunu oynamıyorsan IPS model almanı öneririm ayrı olay.

Geri
Yukarı