Yer
sakarya/akyazı
Daha fazla  
Monitör
ASUS 27" PG27AQDM
Arkadaşlar, güncel fiyatı 39-40 bin TL arasında seyrediyordu ama son zamanlarda 3 gün içinde zamlandı ve 43-45 bin TL arasına yükseldi. Şu an böyle bir fiyatı var. "35 bin TL" ödeme açısından, biraz kolaylık olarakdan 12 taksit yapınca 41 bin TL'ye denk geliyor. Sizce, ne dersiniz?

Yeni PC topladım 25 bin TL civarı ona borç kaldı. 30 bin TL de içerdeyim, ekside. Böyle bir fiyatı da kaçırmak nasıl olur? Çok ikilemdeyim. Beklesem, borcum hafiflese 3-4 ay sonra rahat alırım ama o zaman da 45-50 bin TL civarı olur. Ne tavsiye edersiniz?

Burada da 12 taksite 43 bine denk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, güncel fiyatı 39-40 bin TL arasında seyrediyordu ama son zamanlarda 3 gün içinde zamlandı ve 43-45 bin TL arasına yükseldi. Şu an böyle bir fiyatı var. "35 bin TL" ödeme açısından, biraz kolaylık olarakdan 12 taksit yapınca 41 bin TL'ye denk geliyor. Sizce, ne dersiniz?

Yeni PC topladım 25 bin TL civarı ona borç kaldı. 30 bin TL de içerdeyim, ekside. Böyle bir fiyatı da kaçırmak nasıl olur? Çok ikilemdeyim. Beklesem, borcum hafiflese 3-4 ay sonra rahat alırım ama o zaman da 45-50 bin TL civarı olur. Ne tavsiye edersiniz?

Burada da 12 taksite 43 bine denk geliyor.
Sizteminiz nedir?

Ayrıca gidip vatan mağazasından Alırsanız oradaki çalışanlar taksit imkanıda yapabiliyorlar ekstra. Sormak lazım.

3080 sıfır aldıysanız keşke yapmasaydınız. Ama dediğim şekilde yapabilirsiniz.

Tam 1 yıl önce 16 bin liraya almıştım.
Yani gaming.gen de 9 taksit 41 liraya geliyor bir şekilde idare eder öderim 41 lira normal fiyat geliyor bana taksit böldüğü için öteki türlü beklesem her türlü bu monitör 50k olacak o zaman da 6-12 arası hangi taksitle alırsan al her türlü 60k bayılacaksın normal fiyatı zaten 40 lira idi şu an 9'a bölünce 41 yapıyor peşin almış gibi oluyorsun şu açıdan bakınca.
Yine zorlayacak beni az biraz ama bilmiyorum.
Ya bekleyip borçalır az biraz eritip 45-48k bayılcam ya da kendimi sıkıştırıp 41 k 9 taksite işi kapatacağım.

Sepette ek %5 indirimle 37.585₺'ye denk geliyor. Peşin fiyatına 3 taksit imkanı var ancak bu beni zorlar. Sistemimin neredeyse tüm bileşenleri asus.
PS5 ve Laptobum da mevcut. Çok yönlü olarak bu monitör hepsi için mantıklı bir seçenek gibi duruyor ama bu paraya değer mi bilemedim. Peşin fiyatına 6-9 taksit gibi bir imkan yakalarsam alabilirim diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı