Asus 780 Ti ROG Matrix Aldım

Estellian

Kilopat
Arkadaşlar yaklaşık 2-3 hafta önce Rog matrix sürümünü aldım 780 ti'ın. Sizce hata mı ettim ? 900 Serisinden mi almalıydım ? Yorumlarınız benim için önemli. Şimdiden teşekkürler !

@Recep Baltaş Abi özellikle senin yorumunu bekliyorum.

Neyin sebebi. Resim için diyorsan görelim kartı gerçek hayatta tasarımı nasıl. Gerçekten rog matrix serisi diğerlerinden farklı gözüküyor. Görmek istedim. Kasanın ne kadarını kaplıyor.

3 hafta olmuş. Değiştirme şansın da yok. 1 hafta geçmeseydi değiştir derdik. Ama
hiç üzülmene gerek yok. Senin kartın GTX970'den daha performanslı bir kart. Süper bir karta sahipsin. GTX970 al derdik şimdi alacak olsan. Ancak almışsın artık. Hayırlı olsun. Sen keyfine bak. Nvidia'nın 9 serisindeki avantajı direk directx12 desteği ve DSR teknolojisi. Bu ikisi en önemlileri. Zaten güncelleme ile DSR sorunsuz kullanıyorsundur. Directx 12 desteği de var. Donanımsal olmasa da, yazılımsal olarak destekleyecek zaten. Directx 11 ile 12 arasında çok bir fark olacağını düşünmüyorum. Diğer teknolojileri de güncelleme ile kullanabilirsin diye düşünüyorum.
Dediğim gibi, oyunlara ak sen. :)

Neyin sebebi. Resim için diyorsan görelim kartı gerçek hayatta tasarımı nasıl. Gerçekten rog matrix serisi diğerlerinden farklı gözüküyor. Görmek istedim. Kasanın ne kadarını kaplıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Beğendiğim bir videodur kendisi.

Kart madem elinde resmini atsana bir. Sorun ise basit 980 alsan daha iyi olurdu tabi. Elindeki kartta boşa alınacak bir kart değil.
Buyur. (Resim 1MB dan fazla olduğu için farklı siteden yükleme yaptım mod kardeşler...)

3 hafta olmuş. Değiştirme şansın da yok. 1 hafta geçmeseydi değiştir derdik. Ama
hiç üzülmene gerek yok. Senin kartın GTX970'den daha performanslı bir kart. Süper bir karta sahipsin. GTX970 al derdik şimdi alacak olsan. Ancak almışsın artık. Hayırlı olsun. Sen keyfine bak. Nvidia'nın 9 serisindeki avantajı direk directx12 desteği ve DSR teknolojisi. Bu ikisi en önemlileri. Zaten güncelleme ile DSR sorunsuz kullanıyorsundur. Directx 12 desteği de var. Donanımsal olmasa da, yazılımsal olarak destekleyecek zaten. Directx 11 ile 12 arasında çok bir fark olacağını düşünmüyorum. Diğer teknolojileri de güncelleme ile kullanabilirsin diye düşünüyorum.
Dediğim gibi, oyunlara ak sen. :)

Eyvallah yorumun için :) . DSR kullanıyorum özellikle Cs:Go ve LoL'de. Ayrıca Watch Dogs'ta da :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı