ASUS Cerberus'tan yeni bir klavyeye geçmek gerekir mi?

Bütçe
2500

serbytes

Picopat
Daha fazla  
Dostlarım iyi günler dilerim. Elimde emektar bir dostumun hediyesi ASUS Cerberus klavye var. Hala canavar gibi maşallah. Fakat asıl merak ettiğim bu 6 7 yıl içerisinde klavye alanında nasıl bir değişim rüzgarı yaşandı çok takip etmedim. Bu emektarı değiştirmemin bana bir faydası olacak mıdır oyunlarda? Sadece görüntü anlamında bir değişiklik olacaksa değiştirmemeyi yeğlerim.
Değiştirmem gerekirse 2500 TL gibi bir bütçe ayırabilirim.
-Bilek desteği.
-Sessiz Switch.
-Kablolu veya kablosuz nasıl olur bilmiyorum farkını.
-Daha çok AAA oyunlar oynuyorum, FPS-Online oyunlar daha az yoğunlukta.

cerberus.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam son yıllarda mekanik klavyeler aşırı popülerleşti ve bunun yanında farklı Switch seçenekleri çoğaldı ve popülerleşti aynı zamanda bu tür klavyeleri markalar küçültmeye başladı ve numlock'suz klavyeler ortaya çıktı bayağı popülerleşti. Ayrıca artık çoğu bilek destekli klavye takıp çıkartılabilen mıknatıslı aparatlardan yapılıyor, aynı olayı NumLock'lu klavyelere de yaptılar bazı NumLock'lu klavyeler NumLock'u çıkartilabilir/takılabilir halde yaptılar ama aşırı popüler olmadı çünkü bu özellikteki klavyeler aşırı pahalıydı. Yani işin aslına gelirsek bence artık bir mekanik klavyeye geçme zamanı geldi şu an kullandığınız klavyeyide yedek olarak kullanırsınız
Benim önerdiğim klavye bu özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Hocam son yıllarda mekanik klavyeler aşırı popülerleşti ve bunun yanında farklı Switch seçenekleri çoğaldı ve popülerleşti aynı zamanda bu tür klavyeleri markalar küçültmeye başladı ve numlock'suz klavyeler ortaya çıktı bayağı popülerleşti. Ayrıca artık çoğu bilek destekli klavye takıp çıkartılabilen mıknatıslı aparatlardan yapılıyor, aynı olayı NumLock'lu klavyelere de yaptılar bazı NumLock'lu klavyeler NumLock'u çıkartilabilir/takılabilir halde yaptılar ama aşırı popüler olmadı çünkü bu özellikteki klavyeler aşırı pahalıydı. Yani işin aslına gelirsek bence artık bir mekanik klavyeye geçme zamanı geldi şu an kullandığınız klavyeyide yedek olarak kullanırsınız
Benim önerdiğim klavye bu özelliklerini inceleyebilirsiniz.
Hocam verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Tepki süresi ve kullanım açısından sanırım iyi iyileştirmeler oldu son zamanlarda. Bilek desteği olan bir önerin varsa çok memnun olurum.

Hocam sormayı unuttum nasıl bir klavye arıyorsunuz sesli/sessiz

Pardon kaptan.

Şunu önerebilirim.

Biraz daha çıkarım diyorsanız ve Cherry Switch bana uyar diyorsanız şunu öneririm.
çok sesli bir Switch değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı