Asus Ez flash Bios güncelleme sorunu

Vittorio

Hectopat
Recep abinin güncelleme videosundaki gibi herşeyi yaptım. Dosyayı indirdim. Buraya çıkart dedim. Fakat CAP dosyası şeklinde çıkmadı. Sonra bendeki taşınabilir diske attım. Bios ayarlarına girdim. Bunun üzerine yaz diyor, yaz dedim ama reading failed yazdı. Bunun sebebi nedir Recep abi? Herşeyi eksiksiz yaptım.

Arkadaşlar merhaba. anakartım asus m5a97 bios güncellemeye çalışıyorum. flasha fat32 ve ntfs format atarak ikisinide denedim. ez flash 2 ile flash belleği görüyo ancak icini görmüyo. yani cap dosyasını göremiyorum. önceleri arayüzü mouse ile ayarlayabiliyordum şimdi bios arayüzde mouse çalışmıyor. bilgisayarın chipseti aşırı ısınıyor nedeni ne olabilir bios ayarları ile ilgili olabilir diye düşündüm en son çünkü herşeyi denedim. driverlerini teker teker yükledim. olmadı. format attım olmadı. durduk yere ısınıyo. el değmiyo. sebep ne olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı