ASUS G750JX-DB71 vs Dell Alienware M17X-B70W87

Entreri

Hectopat
Merhaba.Ben inşaat mühendisliği öğrencisi ve çok oyun oynayan bir insan olarak yeni bir gaming notebook almak istiyorum ancak çok kararsızım. ''CAD'' programları için 120Hz'lik bir ekran ve oyunlar içinde gtx770 dengi veya üzeri bir kart istedim. Hepsi bir araya gelince Asus Türkiye fiyatları şuan 7000TL üzeri ben ancak 5000TL gibi bir bütçe ayırabilirim. Sonuç olarak Amazondan (gümrük problemim yok bir tanıdık kendisi getirecek) ;

Amazon.com: ASUS G750JX-DB71 17.3-Inch Laptop (Black): Computers & Accessories , (ASUS) yada

http://www.amazon.com/Alienware-ALW17-4681sLV-17-Inch-Gaming-Laptop/dp/B00D6HBX6O/ref=psdc1_t1_B00D6HBX1E_B00D6HBX6O
,

almayı planlıyorum. Alienware alırsam -mxm slotu mevcutsa- çok geçmeden yani 1 yıl içerisinde ekran kartı , ssd gibi tüm upgradeleri yapabilirim . Sizce değer mi ? Sanırım Asusla upgrade şansım olmaz en azından ekran kartı açısından . Önerilerede açığım .
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazondan nasıl alacaksınız?

Amazon bu tarz ürünleri Türkiyeye gönderiyor mu?

Gönderse dahi gümrükte takılacaktır ve KDV ödeteceklerdir.

Eğer buna rağmen uyun fiyata geliyor diyorsanız lütfen banada bilgi verin bende satın alayım.

Ben Alienware hayranı olarak Alienware öneriyorum.

Dell Alienware 17 Gaming Notebook i7 4700MQ 16GB 750GB 17 3" ALW17 6877SLV New | eBay

Gtx770m ekran kartına sahip ve fiyatı da 2.030$. Bence gayet iyi ve yeterli bir laptop.

Bu da işlemcisi Ram'ı ve Harddiski yüksek olan bir ürün fiyatı biraz daha fazla.
Alienware 17 Haswell Custom i7 4900MQ 1 5TB 7200RPM 32GB Bdre NVIDIA 770M | eBay

İsterseniz kendi sitenizden isteğinize göre parçaları seçip satın alabilirsiniz :
Alienware 17 Gaming Laptop | Dell

Bende almak istiyorum ama yaza kadar beklemek zorunda kaldım maddi nedenlerden ötürü :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı