ASUS ghosting garanti kapsamında mı?

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ghosting sorunu olan monitörümü garantiye yollamak istiyorum tepki süresini yükseğe çekince azalıyor aslında fazla rahatsız etmiyor ancak yine de var 1Ms'ye alınca çok fazla ghosting oluyor. Sizce değişim ya da onarım yaparlar mı? Ms ayarını en aza indirince görüntü aşağıdaki gibi. ASUS'un sitesinden servis kaydı oluşturdum bakalım ne diye dönecekler daha önce yapmış olan varsa yorumlarını bekliyorum.

0E6CB2BB-1CA5-4699-92A3-0EDAF2EA66F4.jpeg

35DD7FE3-32D3-4234-A9A4-4C6509C1ACC3.jpeg

59339E1B-FEA4-44AA-80E0-B91DBE3736F1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghosting sorunu olan monitörümü garantiye yollamak istiyorum tepki süresini yükseğe çekince azalıyor aslında fazla rahatsız etmiyor ancak yine de var 1Ms'ye alınca çok fazla ghosting oluyor. Sizce değişim ya da onarım yaparlar mı? Ms ayarını en aza indirince görüntü aşağıdaki gibi. ASUS'un sitesinden servis kaydı oluşturdum bakalım ne diye dönecekler daha önce yapmış olan varsa yorumlarını bekliyorum.

Eki Görüntüle 1674665

Eki Görüntüle 1674667

Eki Görüntüle 1674668

Merhaba, sonuç nedir? Bende de ASUS marka monitör var ve ghosting var, garantiye yollamayı düşünüyorum.

Merhaba, sonuç nedir? Bende de ASUS marka monitör var ve ghosting var, garantiye yollamayı düşünüyorum.

Ghosting bir arıza değildir. Garantilik bir durum olmuyor. Servis problem yok deyip gönderiyor tekrardan.
Değişim olsa bile VA panelde yine aynı görüntüyü görürsün. Çünkü VA panel.
VA = ghosting.

Yeni konular

Geri
Yukarı