ASUS GTX 650 Ti Boost Nasıldır?

• Konuyu başlatan biskin21
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B
B

biskin21

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba arkadaşlar .

ben bi ekran kartı almayı düşünüyorum güncel oyunları oynıyabilmek için GTA , Call of duty Crysis vs oyunları oynamak için bi ekran kartı lazım bana önerebiliceğiniz uygun fiyata bi ekran kartı varmı bütçem 450 tl önceden ps3 oynuyordum ps3ü sattım şimdide kasamı toplıyıcağım gta V gibi oyunları oynamak istiyorum dediğim gibi bu fiyata önerebiliceğiniz bi kart modeli varsa söylermisiniz 450 şart değil biraz daha fazlasını toplar veririm 450 500e yakın fiyatlarda olursa iyi olur .

VATAN COMPUTER - ASUS - GTX650Ti Boost DirectCUII O.C GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Bu ekran kartı sizce işimi görürmü ?

Birde anakartımla ilgili sorunum var anakart modelim ASUS

P5G41T-M LX3 modelli anakartıma uyarmı bu ekran kartı yoksa başka bir ekran kartımı almam gerek bu anakarta uygun bir ekran kartı modeli söylermisiniz yoksa anakartımıdamı değiştirmem gerek ? :D

Ayrıca bu önericeğiniz ekrankartıyla birlikte sistemim i3 , i3 işlemci ve iyibir ekran kartı güncel oyunları oynamama yetermi şimdiden tüm ilgilenenlere teşekkür ederim .
Sistemim i3 dediğim yani i3 sistem alıcam suanki sistemim i3 değil :)

Alabilirsen 2GB HD 7850 veya GTX 660. Alamazsan GTX 650 Ti/Boost olabilir. Güç kaynağının yeterli olmasına dikkat et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı