ASUS GTX 770 görüntü vermiyor

fatihbaz

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Kingston HX318C10FWK2/16 16GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM (Kit of 2) HyperX FURY
SSD veya HDD modeli
250GB 840 EVO SSD
Ekran kartı
ASUS GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvid
Anakart
MSI Z87-G43 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000M
İşlemci
i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm
6-7 ay önce bir gün oyun oynarken (Bannerlord) bir anda 3D bilmem ne failed diye hata verip masaüstüne attı beni ve çözünürlük düştü, masaüstü simgeleri büyüdü. Sonrasında görüntü gidip gelmeleri başladı, bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra ise görüntü vermemeye başladı.

Format attım, ekran kartını yerinden çıkarıp tekrar taktım, NVIDIA sürücülerini kaldırıp tekrar ekledim, NVIDIA sürücülerini silip tekrar kurdum ama görüntü gelmiyor. Onboard ekran kartı ile PC'yi açabiliyorum. En son dün DDU ile NVIDIA sürücülerini kaldırmamı öneren konuları gördüm ve onu denedim ama yine sonuç degişmedi. NVIDIA'yı kurunca görüntü gidiyor, harici ekran kartını kullanamıyorum.

Minidump ile ilgili konular gördüm, daha çok mavi ekran için kullanılmış yani sorunumla ilgili bir çözümde sunar mı bilemiyorum ama belki yardımı olur diye onu da eklemek isterim, belki inceleyip yardımcı olabilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU'da sorun var.
Detay verebilirmisiniz acaba?yani yazılımsal bi sorun mu,ekran kartı ölmüş kaldır at çöpe tazı bişey mi anlamadım :) oyun oynarken bi anda 3d object failed filan gibi bi hata verip masaüstüne attı beni,bidahada düzgün çalışmadı.ne oldu,neden oldu,düzeltilebilir mi yoksa kasayı kaldırıp çöpe mi atacam artık bi türlü çözemedim aylardır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı