Asus H81M-Plus tabanlı sistem toplama

Daha fazla  
Arkadaslar resimdeki parcalarda sorun var mi eksik veya hatali bi parca var mi ?
Screenshot_2015-09-15-20-37-43.png
Screenshot_2015-09-15-20-37-37.png

Arkadaslar birde ben parcalari sinerjiden siparis edicem teldfondan arasam onlar montajlayip gonderse oluyo mu oyle fiyat farkliligi olur mu ?

Maalesef yapamam bu sistem bile limitimi asti zar zor almayi deneyecegim uzun bi sure sobra almayi dusunuyorum birde bunlari internetten siparis etsem sonra sinerjiyi arasam montajlayip gonderirler mi

Sistem çok güzel. Şimdiden hayırlı olsun. Fakat ekran kartını 4GB yapabilirsen daha da ileriye dönük olur.
Onun yerine 1ms monitör alması yararına olabilir.

Maalesef yapamam bu sistem bile limitimi asti zar zor almayi deneyecegim uzun bi sure sobra almayi dusunuyorum birde bunlari internetten siparis etsem sonra sinerjiyi arasam montajlayip gonderirler mi
25 TL montaj ücreti alıyorlar.

Kardeşim max. bütçe nedir? 1 ms monitörler daha pahalıdır profesyonel oyuncu değilsen kafaya takılacak birşey değil. Benim monitör 12 ms :D Bir de elinde monitör var mı?

Kardeşim max. bütçe nedir? 1 ms monitörler daha pahalıdır profesyonel oyuncu değilsen kafaya takılacak birşey değil. Benim monitör 12 ms :D
Benimki 2005 yılından kalma felan :D Kaç ms olduğunu bilmiyorum. Yeni sistem alınca yeni bir monitör şart bana. Şaşırtıcı olan 1280x1024 çözünürlüğünde olması. O kadar eski monitör nasıl bu kadar yüksek çözünürlüğe sahip anlamadım. Tüplü de değil bayağı ince bir monitör.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı