ASUS H81M Plus vs MSI H81M-P33

Cevaplar için teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum, ASUS H81M-Plus'ın olduğu en yakın vatan computer 88 km uzakta. Beklesem veya mağaza çalışanlarıyla görüşsem bu ürünü temin edebilirler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle birşeye gerek yok. İnternetten Vatan Computer'ın sitesine girerek oradan sipariş edebilirsin belki 2-3 tl fark eder o da zaten otobüs parası veya benzin parasından az. Ayrıca vatan'ın bize sunduğu güzelliklerden biri diğer bütün sitelerden %99.9 en aşa 30 TL daha az satıyor. Ayrıca bir diğer güzel özellik KARGOOOO ÜCRETSİZZZ :D

Böyle birşeye gerek yok. İnternetten Vatan Computer'ın sitesine girerek oradan sipariş edebilirsin belki 2-3 TL fark eder o da zaten otobüs parası veya benzin parasından az. Ayrıca vatan'ın bize sunduğu güzelliklerden biri diğer bütün sitelerden %99.9 en aşa 30 TL daha az satıyor. Ayrıca bir diğer güzel özellik KARGOOOO ÜCRETSİZZZ :D
Valla güvenmiyorum da her şey çıkabilir benim şansıma. İnternet ve normal yerindeki fiyat çok fark etmiyor zaten biraz beklerim o zamana kadar dolar da düşer belki.

Bulunduğun vatan bilgisayara git böyle böyle de en yakın yerden en kısa zaman getirilir diye bir yazı okumuştum. Sitesine bak istersen vardı orada bu yazı..

@Zeynel Merinç
Vatana karşı bir düşmanlığım yok. Bugün Adana şubesinden 800 TL'lik ıvır zıvır aldım ama bu tür cahil yorumlar görünce kendimi tutamıyorum.

@Zeynel Merinç
Vatana karşı bir düşmanlığım yok. Bugün Adana şubesinden 800 TL'lik ıvır zıvır aldım ama bu tür cahil yorumlar görünce kendimi tutamıyorum.

Peki diğer sitelerde 240 küsür TL olmasına karşın sinerji de 221 TL olmasını nasıl açıklıyorsun, yani bu kadar ucuza satmalarının bi açıklaması olmalı bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı