Asus HD7790 DirectCU II O.C. |Oyun Testlerim - Mertcan Başel

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 5B
Arkadaşlar kart ile ilgili sorularınıza açığım. İstediğinizi sorabilirsiniz. Daha sonra yeni oyunları test ederek sonuçları paylaşacağım. Takipte kalın ;).

DSCF0644.JPG

1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG
5.PNG
6.PNG

John J. isteği üzerine Far Cry 3 1366X768 çözünürlüğünde test edildi.

DFQ23.PNG

Counter Strike Source oyun testi eklendi. 2 farklı haritada test yapılmıştır. Harita isimleri eklenmiştir.

şiş.PNG

yı.PNG

Saints Row The Third testi eklendi.

EU5TPqB.png

Dosya Ekleri

• upload_2014-5-2_22-40-0.png
    upload_2014-5-2_22-40-0.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 418
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende almayı düşünüyorum acaba 80 plus 500watt yeter mi?
Birde ıntel pentımum e5700 darboğaz yapar mı?

Hayırlı olsun. Battlefield 3 ultra ayarlarda 1440x900 çözünürlükte metro mapında test yapabilir misiniz ?

Hayırlı olsun. Battlefield 3 ultra ayarlarda 1440x900 çözünürlükte metro mapında test yapabilir misiniz ?
Oyun elimde mevcut değil. Battlefield 4'ü test edeceğim. Takipte kal.

Bende almayı düşünüyorum acaba 80 plus 500watt yetermi?
Birde ıntel pentımum e5700 darboğaz yaparmı?
Güç kaynağın yeter. İşlemcine biraz overclock gerekebilir. Anakartın nedir ?

Battlefiel 4 olabilir sorun değil. Fotoğraflardaki özelliklere "Single Player veya Multi Player" diye belirtirsen daha iyi olur.

Battlefiel 4 olabilir sorun değil. Fotoğraflardaki özelliklere "Single Player veya Multi Player" diye belirtirsen daha iyi olur.
Tamam. Battlefield 4 testini yarın ya da pazar günü konuya eklerim. Birazdan Saints Row The Third testimi ekliyeceğim. Zaten oyunları online oynamıyorum.

Aynı kartı bende aldım 350 watt Psu ile çalıştırıyorum içimde gtx 750 yada gtx 750ti almak vardı fakat bulamadığımdan alternatif olarak hd7790 aldım gayet iyi şuan bir sorun görmedim mavi ekran falan filan psu az olduğundan fan hızını arttırınca Pc reset atıyor bu kadar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı