ASUS K555UB-XO099D Kronik Menteşe Sorunu

YunusEmreYilmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ASUS K555UB-XO099D laptoba sahibim. 4 aydır hiç bir şey olmadan kullandım. Dün yani ayın 4'ünde eve geldim. Bilgisayarı açıp birkaç araştırma yapıp arkadaşımın yanına gittim. Eve gece geldiğimde ekranı açtım normal normal kullanıyorum. Sonra yatmak için laptobu kapatırken takır tukur sesler duydum. Zaten laptop da kapanmadı. İşte bu şekilde irkildim ve durumu aileme ilettim.
Şimdi laptobu ASUS İstanbul servisine kargo ile gönderdik. Merak ettiğim şey ise laptobu ne yapacak ASUS?

Kırılan bir yer olup olmadığına bakılacak ondan sonra ise sizden mi yoksa üretim kaynaklı olduğuna bakacaklar. Eğer üretim hatası ise tamir ederler büyük ihtimal çok az bir ihtimal ile ürün değişimi yada iade yapılır. Eğer kullanıcı hatası denirse tamir ücretinin ne kadar tutacağı size belirtilir siz kabul ederseniz tamir ederler. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı