Asus Laptop Oyunlarda Titreme

emre4554

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,

Benim garip bir sorunum var. PC'i daha yeni aldım ve oyunlarımı yükledim. Yüklediğim oyunlar arasında Battlefield 3'ü oynarken karakterin kolunda titreme oluyor. Lag deseniz yok, ekran kartım güncel ama anlayamadığım bir sorun. En komiği de Witcher 3 adlı oyunda ilk bölümdeki Yennefer adlı karakterin göğüslerinin titremesiydi. :D Bu sorunu neredeyse her oyunda yaşıyorum ve oyunlarım orijinaldir. Çözüm için şimdiden teşekkürler...

İşletim sistemi : Windows 8.1 Pro

Sorunu bilen yok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun videosunu amatörce bi çekeyim dedim. Bu sorun oyunu oynamaya başlayınca arada bir karakterde titreme olmasıyla devam ediyor. Hem intel hem de nvidia kartlarında da aynı sorunu yaşıyorum. Yani ekran kartından kaynaklı bir sorun değil gibi...

Olabilir. Biraz önce Fifa 16 Demo kurdum ve oyunda sahanın üst kısımlarına gidince aynı bu şekilde titreme oluyor. Birde çözünürlük 1366x768 olmasına rağmen oyundaki adamların pikselleri sayılıyor resmen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı