ASUS M2N68-AM SE2 BIOS güncellemesi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Sürüm 1801
[TBODY] [/TBODY]
Tanım​
M2N68-AM SE2 BIOS 1801
Güncelleme tarihi: 2012.08.15

Sistem kararlılığı artırıldı.​
Dosya boyutu​
548,12 KB​
Download​
[TBODY] [/TBODY]

Güncellemek için EZ Flash 2 özelliğinden yararlanabilirsiniz:

ASUS EZ Flash 2 ile BIOS Güncelleme

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Recep abi ben aynı anakartı kullanıyorum. Şu an için bu anakarta en uygun BIOS sürümü bu mu ve bunu güncellerken herhangi bir sorun oluşabilir mi?

Merhaba Recep abi, aynı anakartı kullanıyorum. Bu sizin programı indirdim flash belleğe attım. Yalnız işleve sokamıyorum, acil bana yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba Recep abi, aynı anakartı kullanıyorum. Bu sizin programı indirdim flash belleğe attım. Yalnız işleve sokamıyorum, acil bana yardımcı olabilir misiniz?
Ozan işleve sokamamayı daha açmanız lazım. Yapamadığınız yer neresi ise orayı resimleyin veya eksiksiz ne hata veya uyarı aldığınızı yazın.

Sorum olacak, bu anakart benimki ile aynı. Ama usb ile format desteği bulunuyor mu bilmiyorum nasıl öğrenirim?

Murat abi bu geldi. Biraz kurcaladım ama yapamadım. Bana yardımcı olursan sevinirim.

WP_20141018_017.jpg

Denedim olmadı yine o programla, bilmiyorum ama çok kafamı yordu şimdiden. Dvd rom görunmüyor şöyle oldu;
1.jpg

Birde dedigini yaptım flash usb attım ama bios felan yazmıyor, ayrıyetten dvd rom gözükmüyor bilgisayarda. Ama dvd rom çalışıyordu şimdi nasıl yapacağım? Cidden çok sıkıldım, bu konuda lütfen acilen yardım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı