Asus Memopad 8 ekranda leke sorunu

Usta sen onu servise götür eğer ekranın içinden bir leke ise o yani ekrana elinle dokunduğunda bir kabarıklık vss hissetmiyorsan servis yapmak zorunda çünkü üretim hatası.Ama bence sen ince önce aldığın yere git ve değiştirmek istediğini söyle şansını dene bu 2 ay vss değiştirme filan diyo mağazalar yeni tablet alımlarında en azından bimeks'ten bana öyle demişlerdi. Olmadı tüketici haklarına başvur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, satın almadım yani Superonline İnternet Kampanyası Dahilinde Hediye.Fakat garanti vs. herşeyi var. Aynen içtendir o leke çünkü ne elime bi şey geliyo ekrana değince ne de leke siliniyor.Geçmiyorda lanet olası şey. :) Ankara'da zaten tek bir Teknik Servisi var Özel'ler hariç. Ona götüreceğim onun yeni cihaz verme olasılığı olmuyor mu ?

Orjinal kendiliğinden Flex koruma varsa ekran koruması olabilir eğer o varsa hava kabarcığıdır sökün filmi gidip kaplattırın. Çünkü anlatımınıza bakılırsa bastırınca oynuyor, arkası görünüyor ölü piksel olamaz %80 ekran koruma filmi :)

Yok hocam yanlış anladınız. Ekran filmi yok. Bastırınca oynamıyor. Şimdi o görünen leke küçük nokta gibi bişeydi tabletle oynuyodum o ara uykum gelmişti ve hareket ediyor gibi geliyordu sanki ekranın içinde bişey varda ilerliyomuş gibi fakat aynı yerde bi sağa bi sola gidiyordu. Neyse dedim bu ne acaba ekranı kapatıyordum yine aynı yerde vardı o şey. Bastırdım hafiften böyle bişey oldu sanki bişey varmışta içinde bastırınca ölmüş içten ekrana yapışmış gibi :). Arkası görünüyor derken sanki ekranın üstünden leke olurda altında bişey olursa yine görünür ya onun gibi bişey ama o leke dıştan değil. Islak mendille filanda sildim yok banamısın demiyor. Geçmiyor. Çok değişik bişey.

Hocam şimdi sorun şöyle superonline ile hiçbir ilişkisi kalmıyor. Adamlar bana teslim ettikten sonra gerisi Asus'ta garantisi var zaten salı günü götüreceğim Teknik Servisine. Bakalım Yeni cihaz mı verirler yoksa ekranı mı değiştirirler :) Adam gibi yapsınlar banada para çıkartmasınlar yeter.

Hocam şimdi sorun şöyle superonline ile hiçbir ilişkisi kalmıyor. Adamlar bana teslim ettikten sonra gerisi Asus'ta garantisi var zaten salı günü götüreceğim Teknik Servisine. Bakalım Yeni cihaz mı verirler yoksa ekranı mı değiştirirler :) Adam gibi yapsınlar banada para çıkartmasınlar yeter.

Valla ben o konuda şanslıyım Xperia P gönderdim bi üst modeli Sp olarak geri geldi. İnşallah sizede öyle olur. :)

Yok hocam yanlış anladınız. Ekran filmi yok. Bastırınca oynamıyor. Şimdi o görünen leke küçük nokta gibi bişeydi tabletle oynuyodum o ara uykum gelmişti ve hareket ediyor gibi geliyordu sanki ekranın içinde bişey varda ilerliyomuş gibi fakat aynı yerde bi sağa bi sola gidiyordu. Neyse dedim bu ne acaba ekranı kapatıyordum yine aynı yerde vardı o şey. Bastırdım hafiften böyle bişey oldu sanki bişey varmışta içinde bastırınca ölmüş içten ekrana yapışmış gibi :). Arkası görünüyor derken sanki ekranın üstünden leke olurda altında bişey olursa yine görünür ya onun gibi bişey ama o leke dıştan değil. Islak mendille filanda sildim yok banamısın demiyor. Geçmiyor. Çok değişik bişey.

Usta senin iş yaş değişim filan olmaz,zaten normalde de bir mağazadan alınca çok zor değişim yapıyorlar sorun olduğunda sen kampanyadan almışsın o hiç olmaz zaten.Önünde 2 seçenek var ya servise götürücen,artık onların insafına kalmış tamir ederler veya senden kullanıcı hatası deyip para isterler.Yada tableti öyle kullanmaya devam edeceksin sen ilk önce servise götür sonra duruma göre tableti kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı