Asus n53sv DC board yanması

Miraculin

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ceryan Mühendisi
Oyun oynuyordum bilgisayarim kapandi ve yanik koktu, tekrar acmaya bastim ama DC isigi yanmiyordu. Ve pilim dolu bu yuzden windiws logosunda sarji bitti. DC kablosunu cikarip taktim daha fazla yanik kokusu gelince icini actim ve resimdeki parcanin muhtemelen kisadevreden yandigini gordum. Urun internette var bir cok ilanda benim sizlere danismak istedigim konu ise;

1. 120 TL'de var 40 TL niye bu kadar fark var?

2. Benim kartin ustunde N53SV dc'in board rev. 2.2 yaziyor ama nette bulduklarimin hepsinde 2.0 yaziyor. Bu fark yaratir mi?

IMG-20151108-WA0008.jpeg
IMG-20151108-WA0006.jpeg
IMG-20151108-WA0004.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayın evolution035 daha önce paylaştığınız bu problemin aynısı bende oldu nasıl çözdünüz?
N53SV dc board u değişmeniz yeterli oldu mu?
N53SV dc board rev. 2.2 yerine rev.2.0 kullanılıyor mu?
Acil cevaplarsanız memnun olurum.

Oyun oynuyordum bilgisayarim kapandi ve yanik koktu, tekrar acmaya bastim ama DC isigi yanmiyordu. Ve pilim dolu bu yuzden windiws logosunda sarji bitti. DC kablosunu cikarip taktim daha fazla yanik kokusu gelince icini actim ve resimdeki parcanin muhtemelen kisadevreden yandigini gordum. Urun internette var bir cok ilanda benim sizlere danismak istedigim konu ise;

1. 120 TL'de var 40 TL niye bu kadar fark var?

2. Benim kartin ustunde N53SV dc'in board rev. 2.2 yaziyor ama nette bulduklarimin hepsinde 2.0 yaziyor. Bu fark yaratir mi?

Eki Görüntüle 115925 Eki Görüntüle 115926 Eki Görüntüle 115927

Sayın evolution035 daha önce paylaştığınız bu problemin aynısı bende oldu nasıl çözdünüz?

2.0 aldım taktım, sorunsuz çalışmakta

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı