Asus N550jk-cn090h Nereden Alınır?

Baran Tosun

Kilopat
Daha fazla  
Bu ürünü hiç bir yerde bulamıyorum arkadaşlar stoklar hep tükenmiş gözüküyor.
Var mı bildiğiniz bir yer ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet gelmiş gözüküyor stoklara. 1 ay öncesinde arıyordum, msi ge70 Apache aldım. Ama asusun bu modeli fiyat ve özellik açısından daha iyi.

Blu-Ray optik sürücü ve de 16GB bellek bulunuyor CN090H modelinde. Blu-Ray pek de bir anlam ifade etmiyorsa pek bir lüzum yok, belleği kendiniz de yükseltebilirsiniz...

Blu-Ray dan çok pil ömrü wifi 802.11ac bu gibi özellikler istiyorum. Blu-Ray şimdilik kullanmıyorum. Tv ye bağlantı için oluyorsa iyi olur.

Öyle büyük bir pişmanlık yok, fakat msi ge70 apachede ısınma sorunu var, fiyat olarak 500 tl daha pahalı @ofyale Asusun sabit disk dönüş hızı daha düşük 5400rpm, mevcutta bir ssdsi yok, 8gb fazladan rami var, win8 yüklü olarak geliyor ve izlediğim incelemelerden ısınma konusunda bir sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.Birde ssd taksanız tadından yenmez. Böyle bakınca tabiki asus seçilir. Son karar genede sizin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı