Asus N550jk-cn090h Nereden Alınır?

Öyle büyük bir pişmanlık yok, fakat msi ge70 apachede ısınma sorunu var, fiyat olarak 500 tl daha pahalı @ofyale Asusun sabit disk dönüş hızı daha düşük 5400rpm, mevcutta bir ssdsi yok, 8gb fazladan rami var, win8 yüklü olarak geliyor ve izlediğim incelemelerden ısınma konusunda bir sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.Birde ssd taksanız tadından yenmez. Böyle bakınca tabiki asus seçilir. Son karar genede sizin.

Çok teşekkürler :) Fakat asusun ekranının 15.6 olması benim için çok büyük bir dezavantaj ve başlı başına caydırıcı nitelik. Isınma konusuna gelirsek ben öyle full hd + ultra manyağı da değilim , sonuçta aşırı zorlayacağımı düşünmüyorum birde harici klavye + cooler master'in iyi bir soğutucusunu alarak bu sorundan da kısmen kurtulacagımı düşünüyorum. Ne dersiniz ?

Planlar çok güzel Msi başlı başına çok sağlam bir marka aceleniz yoksa ya da bulabilirseniz apache pro modelini bulmanızı öneririm (gtx860 ve 16gb ram seçeneği). Benim önerim tabiki msi. kullanmadığım için asusu önermem saçma olacaktır. Ama n550jv modelini kullanan çoktur onlarada danışın çabuk karar vermeyin.

N550-JV Ekran kartı olarak düşük kalıyor ve boyut olarak oda 15.6.
JK'nın 17 inch'lik modeli ise harika olsada bütçeyi aşıyor , dolayısıyla MSI'ın gtx860 olanıda aşıyor :(
Bu arada bütçemi de belirtmem de yarar var 3500 Tl ve Kuruş dahi yükseltemem :(

Bu şartlara bakınca sanırım yine MSI GE-70 Apache Gtx 850 Veya Gtx 765 alınacak en iyi tercihler olacaktır...

Ayrıca tekrardan teşekkür ederim, sanırım ek konu açmama gerek kalmadan MSI'da karar kılacağım :)

N750JK'ya bulaşmayın derim ben. Ekran boyutlarında fark olsa da TN panel, N550JK serisinde kullanılan IPS panelin yerini tutmayacaktır... Ayrıca konunun özüne dönecek olursak, ben N550JK-CN090H modelini PCDepo.com'dan bu sabah sipariş ettim. Yarın elime ulaşır diye umuyorum, kargo hakkındaki yorumları da ekleyeceğim...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı