Asus P5VD2VM-SE ve HD 4650 sisteme ekran kartı takınca sistem açılmıyor

Hangi ekran kartı tavsiye ediyorsunuz ?(300 watt psu için)

• gt 9500

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

flipyasin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma yeni ekran kartı taktım açılmıyor. Bip sesi bile gelmiyor. Ekran kartının fanı döniyor.

Anakart: Asus p5vd2vm-se
Ekran kartı: HD 4650
Psu: 300 watt
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Eski ekran kartını takıyorum çalışıyor. Eski ekran kartım geforce 7300 se.

Para yok. Bu ekran kartını kuzenim verdi. Kendisi yeni bir ekran kartı aldı.

300 W psu ya 750 Ti takmanı tavsiye etmem. Diğer bileşenlerle birlikte 300 W yetersiz kalabilir. Bide güç kaynağın tam 300 W sağlayabilirmi o ayrı hesap.

Anakartınız desteklemiyor büyük ihtimalle. Ben eskiden almıştım yeni ekran kartı. Casper bilgisayarım var ekran kartı aşırı kötü. Takınca fanlar dönüyor. Hiçbir şekilde klavye mouse kullanılmıyor. Bios menüsü bile açılmıyor.

Power yetersiz olduğundan kaynaklanabilir mi acaba? Bir arkadaşımda da aynı durum olmuştu. Power'ı değiştirdi sorun gitti.
Ben R7 250 1GB GDDR5 almıştım. 400w psu aldım yanında. Şu an psuyu kullanıyorum. Ekran kartını iade ettim. Sorun çıkarmadan kabul edildi hepsiburada.com'dan. Bence iade edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı