Asus R7 240 mı Asus GT630 (odb cooling) mi ?

Daha fazla  
Sorum gayet net. Alt seviye bir kasam ve 300w psu bir güç kaynağım var. En sık oynadığım oyun Counter Strike: Global Offensive ve bu oyunu en az 720p oynayabilmeyi istiyorum...Sizce hangi ekran kartını alayım ? Asus R7 240 mı Asus GT630 (odb cooling) mi ?
200 TL bütçem var ama sizden ricam bu iki ekran kartından birini tavsiye etmeniz... Teşekkürler.

Tercih R7 240 olmalı. Sapphire R7 240 alabilirsin. Güle güle kullan.

hocam sapphire 10 lira daha ucuz fakat ekran kartının genişliği biraz fazla kasaya sığmaz diye korkuyorum ayrıca markacı biriyim o yüzden 9 TL fazla verip asus almayı düşünüyorum...

200 TL ye r7 250 alabilirsin.

onda şöyle bir sıkıntı var 300w psu da sıkıntı çıkartabiliyormuş o ekran kartı...

karar verdim r7 240 almaya fakat sapphire mi asus mu alayım ona karar veremedim. 300w psu var hp 'nin dandik güç kaynağı... Acaba hangisi daha az güç tüketir ?
Sapphire almanı tavsiye ederim. Asustan daha uygun ve 300 w yetecektir diye düşünüyorum. çünkü düşük performans verip düşük güç tüketecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı