Asus R9 270 Directcu 2 veya Asus Gtx660 Directcu 2 ?

Prof Striker

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
İklimlendirme Teknolojileri
Merhaba arkadaşlar

Muhtemelen bu hafta sonu Vatan Biligisayar'dan ekran kartı alacağım ve 2 ekran kartı arasında kaldım.

Bir tanesi:

Diğeri ise:

Alacağım ekran kartı Asus olacak. Çünkü soğutması daha iyi fakat hangisini seçmeliyim? Hafta sonu indirimi ile alacağım. İki ürününde yorumları çok iyi fakat size bir sorum daha olacak bu ekran kartının her ikisinede program ile O.C. yapmam mümkün mü ve güncelleme hangisinde daha çok geliyor? Gta V oynamayı düşünüyorum da, full de olmasa bile medium da oynata bilsin O.C. ile full de oynatır heralde 2 side? :D

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme sıkıntısı çekmem değil mi?
Program ile kolayca O.C. yapılabilir mi? Tecrübem yok çünkü.
Asus R9 270 Directcu 2 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar bunu al sen.

GTX 660 Battlefield4 testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R9 270 almanı öneririm. Şuanki oyunları ultra highta rahatça oynarsın bence. Yeni nesil oyunlarıda akıcı oynatabilecek bir kart. Uzun ömürlü, tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı