Satılık Asus r9 270

CemFataLity

Hectopat
Daha fazla  
İzmir içi elden teslim edilir. Kart temizdir. 3 ay kullanıldı. Garantisi vardır. Kutuyu taşındık die kaybetmiş olabilirim ama ginede arıcam. Fiyat ; 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Get kullanıyorsanız alabilirim.

Kullanmıyorum hiç de bilgim yok.

Günceldir fotolar eklenicektir bu arada kutusu duruyor buldum yaklaşık 18 19 ay garantisi vardır vatan bilsayardan izmir içi satmayı düşünüyorum.

Güncel Fiyat 400 TL

Karta talibim satılmadıysa. Nasıl iletişim kurabiliriz ?

Beyler bende R9 270 ekran kartı kullanıcısıyım. Orta-yüksek seviye bir kart, ısı seviyesi bulunduğunuz ortama göre değişiklik gösterebilir ama değerler gayet iyi. Size önerim işlemciniz Q6600' den seviyesi düşük ise almanızı pek tavsiye etmem. Çünkü daha alt seviye işlemcilerin %100 darboğaz yapacağı bellidir ki benim işlemcim (Q6600) az da olsa darboğaz yapıyor tabi önlemenin de bir yolu var Overclock yaparak darboğazı sıfıra indirebilirsiniz. Bu arada satan arkadaş yanlış anlamanı istemem alacak arkadaşları biraz tavsiye vermek istedim yoksa çok iyi bir kart sisteminiz uygun ise almanızı öneririm. (y)

Sorun yok güncel fiyat ; 400 tl izmir içi elden teslim edilir get filan pek anlamıyorum fotorafları en kısa sürede atıcam ekran kartının ve kutusu ve garantisi filan duruyor sıkıntısız herşeyi.

Ulaşabileceginiz numara ; 539 305 95 03 whatsapp vardır.

Geri
Yukarı