Asus R9 280 mi yoksa Msi R9 280 mi ?

BraveHeaTR

Kilopat
Daha fazla  
İkisinin arasında kaldım fakat ikiside iyi marka olduğu için karar veremedim.DirectCu II mi yoksa TwinFrozr mı iyi pek fikrim yok ve frekans hızları birbirlerine göre farklı sizce hangisi daha iyi performans verir oyunda ?

Not : Birşey eklemeyi unuttum bu ekran kartlarına kaç W psu yeterli olur ?

1 )ikisini de alabilirsiniz
2) sitesinde önerilen olarak 500w yazıyor
Cevabınız için teşekkürler.Ben dün biraz araştırma yaptım asusun directcu2 soğutma sistemi eski ve yetersiz kalıyor o yüzden asus directcu2 strix adında yeni soğutma kullanıyor diye yorumlar gördüm.Eğer böyleyse yeterli olmayacaksan asusa bulaşmamayı düşünüyorum

Msi'ın çekirdek hızı Asus'a göre daha yüksek. Asus'un bellelk hızı Msi'a göre daha yüksek. Ben olsam Msi alırdım. Biraz daha ucuz. Ve Msi afterburner programı ile hem bellek hızın hem de çekirdek hızını diye yükseltilebiliyor diye biliyorum. Ama gerek yok çünkü arada fazla fark yok. Bence Msi al.

Paran varsa Asus al, "Para yookaaa..." diyorsan MSI al.
Ama şunu da söylemeliyim. Asus'un bellek hızı, MSI'nin çekirdek hızı yüksek.
R9 280 için 550-600W yeterli ama 50Tl daha bayılırsan 700W alabilirsin...

Paran varsa Asus al, "Para yookaaa..." diyorsan MSI al.
Ama şunu da söylemeliyim. Asus'un bellek hızı, MSI'nin çekirdek hızı yüksek.
R9 280 için 550-600W yeterli ama 50Tl daha bayılırsan 700W alabilirsin...
Fiyat olarak msi ve asus arasında msi 30 tl daha ucuz . 30 tl için performansımı düşürmem hangisi iyiyse onu alıcam.Güç kaynağıda benim için önemli çok overclockla ilgilenmem anlamam zaten . ekstra ekran kartı felan takıcağımı zannetmiyorum bu ara alıcağım kasa güç kaynağıyla birlikte olcak www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR CARBIDE SERİSİ WAMP/SPEC-01 80PLUS 550W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar

Fiyat olarak msi ve asus arasında msi 30 tl daha ucuz . 30 tl için performansımı düşürmem hangisi iyiyse onu alıcam.Güç kaynağıda benim için önemli çok overclockla ilgilenmem anlamam zaten . ekstra ekran kartı felan takıcağımı zannetmiyorum bu ara alıcağım kasa güç kaynağıyla birlikte olcak www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR CARBIDE SERİSİ WAMP/SPEC-01 80PLUS 550W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Arada fazla bir performans farkı yok. Hangisini hoşuna gidiyorsa onu al. Oyunlarda farkı hissetmezsin bile. İstersen bir anket aç. Kararını ona göre ver.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı