Asus Rampage V Edition vs Asus Rampage V Extreme

muratsenturk36

Hectopat
Yer
konak izmir
Daha fazla  
Meslek
özel bir şirketet çalışıyorum
  • ASUS Rampage V EDITION 10
  • Asus Rampage V Extreme/U3.1
  • Asus Rampage V Extreme

Bu anakartladan hangisi daha iyi? Ben bu boardlardan birini kullanarak PC toplamak istiyorum. Ama işin içinden çıkamadım, bana yardımcı olur musunuz?

• ASUS Rampage V EDITION 10
  • Asus Rampage V Extreme/U3.1
  • Asus Rampage V Extreme
Bu anakartladan hangisi daha iyi? Ben bu boardlardan birini kullanarak PC toplamak istiyorum. Ama işin içinden çıkamadım, bana yardımcı olur musunuz?
Şu anda benim bildiğim en iyi iki tane X99 anakart var. Biri MSI Godlike Gaming Carbon, diğeri de Asus Rampage V Edition 10.

Merhaba Arkadaşlar elimde bu anakart var asus rampage v edition 10 işlemci 5960x ve şöyle bir sorunum var sizden ricam yardım edermsiniz. 2 bios var bunlar 1 ci bios 1003 versiyondu ben bunu 1801 verisyonuna cikarsim ve 00 hatası yani işelmci hatasi veriyor acılıyor 5 saniye çalışıyor sonra kapanıyor.
2 ci geçtigim bios versiyonu 1003 onda sıkıntı olmadan çalısıyor niye bios 1801 çalışmıyor sizden ricam yarım edermisiniz bu konuda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı