ASUS ROG Ally vs PS5 vs laptop

Kesinlikle masaüstü alın derim. 30-35k arası bir sistem alsanız çok uzun süre kullanırsınız. Vade farkı ile 40k ya kadar çıkabilir.

Açtım konu onay bekliyorum.

😊 Başlık hatası yedim 3500 saniye zaman aşımı verdi😭 yarım saate açarım inşallah konuyu

Açtım konu onay bekliyorum.

😊 Başlık hatası yedim 3500 saniye zaman aşımı verdi😭 yarım saate açarım inşallah konuyu
Direk buradan yapsam mı öneriyi 😀. Konsol oyunları oynarsın değil mi konsolda ekledim toplam taksitsiz 32550 tlye geliyor. Kulaklık mousepad ekledim konsol falan her şey dahil. İstersen konsolu kulaklığı sonra alır oradan bütçe açığı yapar daha iyi şeyler önerebiliriz ama her bütçenin en iyisini önerdim.

Direk buradan yapsam mı öneriyi 😀. Konsol oyunları oynarsın değil mi konsolda ekledim toplam taksitsiz 32550 TL'ye geliyor. Kulaklık mouse pad ekledim konsol falan her şey dahil. İstersen konsolu kulaklığı sonra alır oradan bütçe açığı yapar daha iyi şeyler önerebiliriz ama her bütçenin en iyisini önerdim.

Öner.

Direk buradan yapsam mı öneriyi 😀. Konsol oyunları oynarsın değil mi konsolda ekledim toplam taksitsiz 32550 TL'ye geliyor. Kulaklık mouse pad ekledim konsol falan her şey dahil. İstersen konsolu kulaklığı sonra alır oradan bütçe açığı yapar daha iyi şeyler önerebiliriz ama her bütçenin en iyisini önerdim.

Nasıl bir şey yaptığını aşırı merak ettim.

@EfeAkkaya @LightYagami @KİNGSEMİH @keremph Belki fiyatında daha iyi parçalar önerir.

PC tek başına 31kediyor 12 taksitli şekilde kalıyor 9bin liramız.
Gamepad ile mousepad çıkarınca 12k olur. Onları sonrada alabilirsin. Onları çıkarmadan Hepsi 12 taksit olunca ne kadar oluyor? Trendyolda peşin fiyatına 6 taksitli alabilirsin bazılarını.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı