ASUS ROG Fusion II 500 7.1'den bir süre sonra cızırtı geliyor

thismerci

Yoctopat
Daha fazla  
ASUS ROG Fusion II 500 7.1 kulaklık aldim. Type-C kablosu ile kullanıyorum. FIFA23 Cyberpunk tarzi oyunlara girdikten 5-10 dakika sonra seslerde herhangi bir problem yokken bir anda cit pit cit pit sesler gelmeye basliyor arta arta gidiyor ve en sonunda bildiginiz cekmeyen radyo sesine donuyor. Cit pit degil yani en sonda kulakligi hemen cikarmaya calisiyorum sagir olmamak icin. Ne yapsam cozemedim. Cok sinirim bozuk. Ayrıyeten muzik dinlerken YouTube falan izlerken hiç boyle bir sorun olmuyor ne kadar izlersem izleyeyeim. Laptop isininca mi bir problem oluyor anlamadim, onceki kulakligimda boyle bir durum yasamadim hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kulaklık arkadaşımda vardı iade etmek istedi almadılar mikrofonu çok kötü sesi güzel sadece. Başka cihazda veya sokette deneme şansınız varsa deneyin yoksa garantiye yollayın

bu kulaklık arkadaşımda vardı iade etmek istedi almadılar mikrofonu çok kötü sesi güzel sadece. Başka cihazda veya sokette deneme şansınız varsa deneyin yoksa garantiye yollayın
jak ve usb a ile de çalışıyor ama şuan deneyemiyorum maalesef. üniler kapanınca deneyebileceğim teşekkürler :/ başka cihaz da aynı şekilde şuan ulaşamıyorum

fikri olan yok mu ya başka :(

Up pls

Son düzenleme:

Geri
Yukarı